آخرین اخبار

کد خبر: 314275
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۸:۲۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

کشف اقلام بهداشتی و ضد عفونی کننده در پايتخت


گروه استان ها – تهران بزرگ – معاون نظارت بر اماکن عمومي پليس امنيت پايتخت از کشف 2 هزار و 196ليتر محلول الکلي و 5 هزار و 650 ژل ضدعفوني کننده در پایتخت خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "نادر مرادي " بيان داشت: روز گذشته با دريافت خبري مبني بر اينکه فردی در انباری منزل مسکونی اش در حوالي خيابان شهيد بهشتي، مقادیر زیادی مواد ضد عفوني کننده و بهداشتی جمع آوری کرده است، بررسي موضوع در دستور تيمي از ماموران معاونت نظارت بر اماکن پليس امنيت عمومي قرار گرفت.

وي با اشاره به اينکه تحقيقات پليسي نشان از صحت خبر داشت، گفت: با هماهنگي مقام قضائي تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی براي دستگيري متهم و بازرسي از آن محل به نشاني اعلامي اعزام شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با دستگيري فرد محتکر از انبار منزلش 2 هزار و 196ليتر محلول الکلي و 5 هزار و 650  عدد ژل ضدعفوني کننده کشف شد ، گفت: کلیه اموال کشف شده به نماينده سازمان غذا و دارو تحويل شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومي پليس پايتخت در پايان با اشاره به اينکه ارزش ريالي کالاي کشف شده حدود 3 ميليارد ريال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: متهم پس از تحقيقات اوليه و اعتراف به جرم ارتکابي به دادسراي جرايم پزشکي و دارويي معرفي شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top