آخرین اخبار

کد خبر: 314280
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۲۳:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

کشف بیش از 331 میلیارد کالای قاچاق در گلستان


گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 331 میلیارد ریال کالای قاچاق از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

سردار "روح الامین قاسمی" در نشست خبری با جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه، ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای همه هموطنان در سال جدید، گفت: نوروز امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا شرایط متفاوتی نسبت به سال های گذشته دارد.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود: گلستان همواره میزبان خوبی برای هم میهنانمان در ایام نوروز بوده است لیکن امسال به منظور حفظ سلامتی مردم و قطع زنجیره انتقال این ویروس ناخوانده، تقاضا داریم شهروندان توصیه های مسئولان بهداشتی را جدی گرفته و از سفر به این استان و سایر نقاط پرهیز کنند.

سردار قاسمی با تاکید بر تداوم تلاش های بی وقفه پلیس برای دفاع از امنیت و آرامش جامعه، تصریح کرد: امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی بوده و در این راستا در هر شرایطی با تمام وجود تلاش خواهیم کرد.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد پلیس گلستان در سال 98، گفت: تلاش شبانه روزی کارکنان انتظامی استان در بخش های مختلف، موجب ارتقاء احساس امنیت شده که این مهم رضایت مردم و مسئولان را به دنبال داشته است.

سردار قاسمی، مقابله قاطعانه با سارقان و مخلان امنیت مردم را یکی از مهمترین اولویت های پلیس استان دانست و اظهار داشت: با انجام طرح های هدفمند و اقدامات بی وقفه، دستگیری سارقان در سال 98 نسبت به سال گذشته 19 درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی استان کشف سرقت ها و تحویل اموال مسروقه به مال باختگان را عامل مهمی در ارتقاء رضایتمندی مردم از پلیس برشمرد و گفت: در همین بازه زمانی، کشف انواع سرقت ها 74 درصد رشد را نشان می دهد.

این مقام ارشد انتظامی استان با بیان اینکه قاچاق کالا یکی از موانع اصلی رونق تولید است، افزود: پلیس استان در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری، مقابله با قاچاقچیان کالا و عوامل تخریب اقتصاد جامعه را همواره در دستور کار داشته بطوری که در سال 98، طی عملیات های مختلف 2 هزار و 316 قاچاقچی دستگیر و بیش از 331 میلیارد و 607 میلیون ریال کالای قاچاق کشف شد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top