کد خبر: 314294
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۱ فروردين ۱۳۹۹ ۱۵:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

افتتاح پاسگاه رومرز شهرستان جیرفت با حضور فرمانده انتظامی استان

افتتاح پاسگاه رومرز شهرستان جیرفت با حضور فرمانده انتظامی استان

گروه استان ها-کرمان- همزمان با اولین روز نوروز 99 در آئینی با حضور فرمانده انتظامی استان پاسگاه انتظامی "رومرز"شهرستان جیرفت به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"عبدالرضا ناظری" همزمان با اولین روز نوروز 99 با حضور در شهرستان جیرفت پاسگاه انتظامی"رومرز" این شهرستان را افتتاح کرد.

سردار ناظری اظهار داشت: در اولین روز نوروز 99 با استعانت از خداوند متعال و در سالروز شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع) باب الحوائج،ضمن طلب یاری از این امام رئوف پاسگاه انتظامی رومرز در جیرفت با هدف ارتقاء نظم و امنیت در این شهرستان افتتاح شد.

فرمانده انتظامی استان بیان داشت: افتتاح این پاسگاه را به نوعی هدیه نوروزی پلیس به مردم این شهرستان می دانیم که امیدواریم منشاء خدمات خوبی برای اهالی این منطقه باشد.

فرمانده انتظامی استان گفت: همراهي مردم با پليس نقش تعیین کننده ای در تامين امنیت ایفا می کند و در واقع مردم در رأس امور و بازوي توانمند براي پليس در تحقق امنيت پايدار هستند و امیدواریم مردم این منطقه با حمایت و همکاری خادمان خود در نیروی انتظامی از ثمرات نعمت امنیت پایدار در این منطقه بیش از پیش بهره مند شوند.

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top