کد خبر: 314302
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۲ فروردين ۱۳۹۹ ۰۳:۳۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

کشف 31 هزار لیتر سوخت قاچاق در اراک

گروه استان ها- مرکزی- فرمانده انتظامی استان از کشف 31 هزار و 214 لیتر سوخت قاچاق در عملیات پلیس در توقیف یک دستگاه خودرو نفتکش درشهرستان اراک خبر داد.

سردار "حسن مفخمی شهرستانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در این باره گفت: با تداوم طرح های مقابله ای پلیس استان در مقابله با قاچاق فراوردهای نفتی، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در انجام تحقیقاتی از تردد یک دستگاه خودرو نفتکش حامل سوخت قاچاق از یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان اراک مطلع شدند.

وی افزود: با برنامه ریزی عملیاتی پلیس و با همکاری ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان اراک، این خودرو در یکی از ورودهای شهر اراک شناسایی و متوقف شد.

این مقام ارشد انتظامی استان اظهار داشت: در تحقیقات اولیه پلیس، راننده این خودرو با ارائه بارنامه ای مدعی حمل قانونی محموله سوختی خود را داشت که با بررسی دقیق ماموران انتظامی مشخص شد که بارنامه فاقد اعتبار و محموله خودرو نیز با اظهارات این فرد مغایر است.

سردار مفخمی شهرستان خاطر نشان کرد: در بازرسی از این خودرو 31 هزار و 214 لیتر نفت سفید کشف و راننده خودرو دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top