آخرین اخبار

کد خبر: 314320
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۳ فروردين ۱۳۹۹ ۰۰:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

دستگیری 2 تهیه و توزیع کننده الکل های صنعتی تقلبی در اردبیل

دستگیری 2 تهیه و توزیع کننده الکل های صنعتی تقلبی در اردبیل

گروه استان ها –اردبیل- فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 متهم که اقدام به تهیه، نگهداری و توزیع الکل های صنعتی تقلبی می کردند خبر داد.

سردار "هوشنگ حسینی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: به دنبال دریافت گزارش های مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه 2 نفر در رابطه با تهیه، نگهداری و توزیع الکل های صنعتی تقلبی در یکی از شهرک های صنعتی اردبیل، بررسی موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام بررسی های تخصصی و تحقیقات میدانی از صحت گزارش های دریافتی اطمینان یافته و پس از هماهنگی قضائی هر 2 متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به کشفیات به دست آمده از دستگیر شدگان گفت: در این عملیات 2 هزار و 445 لیتر الکل صنعتی ، 4 هزار و 140 لیتر آب باتری، یک هزار و 620 لیتر شیشه شور، 252 لیتر آب رادیاتور، یک هزار لیتر ضد یخ و 250 لیتر اسید آب باتری غیرمجاز که با هدف استفاده در تهیه الکل های صنعتی احتکار شده بود؛ کشف شد.

سردار حسینی در خاتمه با تاکید بر اینکه پلیس با حداکثر توان عملیاتی و تعهد در خدمت امنیت، آرامش و آسایش مردم بوده و برخوردی قاطع با مجرمان، قانون گریزان و مخلان آرامش فردی و عمومی خواهد داشت؛ خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه با هدف برهم زدن امنیت و سلامت جامعه موضوع را با تماس تلفنی با شماره 110 ، به پلیس اطلاع دهند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top