آخرین اخبار

کد خبر: 314337
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۳ فروردين ۱۳۹۹ ۱۶:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

تضمین سلامت و امنیت جامعه با اقدامات جهادی میسر خواهد شد

تضمین سلامت و امنیت جامعه با اقدامات جهادی میسر خواهد شد

گروه استان ها- مازندران- معاون مهندسی ناجا با بیان اینکه توجه به وضعیت سلامت کارکنان نقش موثری در دلگرمی آنان و ارتقاء امنیت اجتماعی جامعه دارد افزود: تضمین سلامت و امنیت جامعه با اقدامات جهادی میسر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمدرضا اسحاقی " با حضور در استان مازندران از اقدامات و عملکرد فرماندهی انتظامی استان در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا بازدید کرد .

معاون مهندسی ناجا در بازدید از کارگاه تولید ماسک و تهیه اقلام بهداشتی برای کارکنان انتظامی استان، گفت: این عمل خداپسندانه، یک اقدامی جهادی، انقلابی و ارزشی است .

سردار اسحاقی با بیان این که کارکنان ناجا در خط مقدم مواجهه با این ویروس منحوس قرار دارند، خاطرنشان کرد: توجه به سلامت و رفاه کارکنان در شرایط به وجود آمده موجب دلگرمی آنان و خانوادهایشان خواهد شد.

وی ادامه داد: امنیت و سلامت از مهمترین نعمت های الهی به شمار می روند و بازخورد این اقدامات منجر به تضمین سلامت مردم و ارتقاء امنیت عمومی در جامعه می شود .

این مقام مسئول اظهار داشت: در شرایط فعلی که مردم عزیز میهن اسلامی ما در مبارزه با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنند، همه اقدامات و تلاش های ما باید معطوف به پیشگیری از شیوع این بیماری در جامعه شود .

معاون مهندسی ناجا با قدردانی از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی کشور که این روزها مجاهدانه در حال خدمت به مردم هستند بر رسیدگی به وضعیت افرادی که درگیر این بیماری شدند تاکید کرد .

سردار اسحاقی همچنین ضمن بازدید از معاونت آماد و یگان ویژه فرماندهی انتظامی استان، گفت: اقدامات بسیار خوبی در حال انجام است و قطعا اقدامات پشتیبانی و عملیاتی انتظامی استان اعم از یگان ویژه، کادر درمانی و پشتیبانی انتظامی استان، دلگرمی و اعتماد مردم به نیروی انتظامی را در پی خواهد داشت.

در این کارگاه روزانه بیش از 1300 ماسک بهداشتی با تلاش کارکنان انتظامی استان و اعضای پلیس افتخاری تولید و به همراه سایر اقلام بهداشتی به کارکنان یگان های اجرایی و عملیاتی و همچنین کادر درمانی استان توزیع می شود .

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top