آخرین اخبار

کد خبر: 314348
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۴ فروردين ۱۳۹۹ ۰۸:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

اقدامات پلیس یزد قابل تحسین است

گروه استان ها ـ یزد ـ استاندار یزد ضمن تشکر از اقدامات پلیس درسال گذشته، عملکرد پلیس یزد در امر مبارزه با ویروس کرونا را تحسین کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "محمد علی طالبی" در جلسه قرارگاه نوروزی فرماندهی انتظامی استان، ضمن تبریک سال نو و سالروز بعثت خاتم الانبیاء (ص) اظهار داشت : سال 98 به علت تعدد ماموریت ها و مولفه هایی که بر امنیت تاثیرگذار بود سال ویژه ای بود.

وی، عملکرد پلیس یزد در امر مبارزه با ویروس منحوس کرونا و پیشگیری از آن در حوزه فرهنگی و اجتماعی و نیز در حوزه پشتیبانی از حوزه بهداشت و درمان را قابل تحسین دانست و گفت: این بیماری در حوزه فرهنگی اثرات منفی و مثبتی در پی خواهد داشت که باید ازهم اکنون برای هر دو زمینه برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

طالبی در ادامه از تعامل خوب پلیس و سازمان های دولتی در پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی تشکر و تصریح کرد: اگرچه استان یزد در مقایسه با بیشتر استان های کشور از نظر شاخص های امنیتی در مرتبه مناسبی است اما با توجه به پیشینه و سابقه خوب استان یزد، باید با تلاش و کوشش بیشتر، وضعیت مطلوب تری را در حوزه امنیت اجتماعی استان فراهم کنیم.

استاندار یزد در پایان از طریق ارتباط بی سیم ضمن تبریک سال نو و عید مبعث رسول اکرم (ص)، برای همه کارکنان انتظامی استان که از طریق گیرنده های رادیویی پیام را دریافت می کردند آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top