آخرین اخبار

کد خبر: 314377
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ ۰۳:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

ناکامی قاچاقچیان در انتقال یک تن و 76 کیلو مواد افیونی در هرمزگان

ناکامی قاچاقچیان در انتقال یک تن و 76 کیلو مواد افیونی در هرمزگان

گروه استان ها –هرمزگان- با هوشیاری و سرعت عمل پلیس هرمزگان در 72 ساعت گذشته، یک تن و 76کیلو مواد مخدر از قاچاقچیان کشف و 24 سوداگر مرگ شناسایی ودستگیر شدند.

 

سردار "غلامرضا جعفری" فرمانده انتظامی استان هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، در راستای ارتقاء امنیت عمومی و اجتماعی مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد جدی با سوداگران مرگ، با پیگیری های شبانه روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان در 72 ساعت گذشته موفق شدند، 13 دستگاه خودرو حامل موادمخدر را شناسایی و در عملیات های ضربتی توقیف کنند.

وی افزود: در بازرسی از خودروها 930 کیلو و 639 گرم تریاک، 133 کیلو و 292 گرم حشیش، 2 کیلو هروئین، 10 کیلو و 782گرم سایر مواد جمعا یک تن و 76کیلو انواع مواد افیونی کشف و در این رابطه 24 نفر از قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: طی 72 ساعت گذشته، با تلاش های همه جانبه و شبانه روزی ماموران، 26 مرحله طرح پاکسازی نقاط آلوده به قاچاق و توزیع مواد در سطح استان اجرا شد؛ در اجرای این طرح ها 167 معتاد متجاهر و بلامکان جمع آوری شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن، گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان در امان نبوده و بدون اغماض و با قاطعیت تمام با سوداگران برخورد می شود.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top