آخرین اخبار

کد خبر: 314380
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ ۰۸:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

کشف بیش از 150 کیلو مواد افیونی در البرز

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عباسعلی محمدیان" با اعلام این خبر گفت: در پي انجام يکسري اقدامات اطلاعاتي پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روي عناصر تهيه و توزيع موادمخدر، 3 نفر سوداگر مرگ که در امر توزيع موادمخدر به صورت گسترده در سطح استان البرز فعالیت دارند شناسایی و دستگیری آن ها در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز طی رصد تحرکات یکی از سوژه ها، نامبرده را با یک دستگاه خودروي پراید در حالی که اقدام به تهیه مواد کرده و به سمت شهرستان فردیس در حال حرکت بود مشاهده و با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردیس و رعایت موازین حفاظتی خودرو متوقف و راننده آن را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی افزود: در بازرسي از صندوق عقب خودرو، مقدار 73 کيلو ترياک با لفافه که در بطري هاي نوشابه جاسازی شده بود کشف شد.

وی افزود: در ادامه یکی دیگر از عناصر توزیع مواد مخدر نیز که با يک دستگاه خودرو کامیون اقدام به حمل مقادیر زیادی مواد مخدر از استان های شرقی کشور کرده و خودرو حامل مواد را به "محمد شهر" کرج منتقل کرده بود شناسایی؛ و راننده خودرو طی یک عملیات غافگیرانه دستگیر شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی از خودرو مقدار 63 کیلو تریاک که داخل شیشه های نوشابه و در بار صیفی جات جاسازی شده بود کشف شد.

سردار محمدیان اظهار داشت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز یکی دیگر از عناصر توزیع کننده مواد مخدر که اقدام به نگهداری مواد در منزلش در منطقه "مهرشهر کرج" کرده و فروش آن در بین مشتریانش می کرد شناسایی و از منزل وی 18 کیلو مواد مخدر تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان گفت : با دستگیری توزیع کنندگان مواد مخدر طی 24 ساعت گذشته در استان البرز در مجموع 154 کیلو مواد مخدر تریاک از سوداگران مرگ کشف و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.*

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top