آخرین اخبار

کد خبر: 314390
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ ۱۸:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

اجرای طرح کنترل سرعت خودروها در تعطیلات نوروزی

اجرای طرح کنترل سرعت خودروها در تعطیلات نوروزی

گروه استان ها – تهران بزرگ- جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت از اجرای طرح کنترل سرعت خودروها و وسایل نقلیه در تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت: در صورت مشاهده تخلفات حادثهساز از سوی رانندگان، خودروی آنان توقیف خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" ابوالفضل موسوی‌پور" با اشاره به خلوتی معابر به دلیل حضور مردم در خانه و تعطیلات نوروزی، گفت: خلوتی معابر وکاهش تعداد خودروها می‌تواند منجر به وسوسه برخی از رانندگان به رانندگی با سرعت غیر مجاز شود که این رفتارهای پرخطر، با خود تصادفات سنگین و خسارات جبران ناپذیری را در پی دارد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه برای پیشگیری از بروز خطرات و تصادف های احتمالی از ابتدای سال جدید طرح کنترل سرعت در معابر و بزرگراه‌های پایتخت به مرحله اجرا درآمده است، گفت: این طرح تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در این طرح علاوه بر فعال بودن تمام دوربین‌های کنترل سرعت و ثبت تخلفات که در بزرگراه‌ها و معابر نصب شده است، 51 تیم سیار پلیس نیز با دوربین‌های لیزرگان در حال رصد سرعت و برخورد با تخلفات رانندگان می باشند.

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ابراز داشت: در صورت مشاهده تخلفات حادثه‌ساز از سوی رانندگان، خودروی آنان توقیف خواهد شد.

سرهنگ موسوی پور به شهروندان تاکید کرد: در این ایام در خانه بمانند و اگر لازم است برای خرید مایحتاج روزانه خود به خیابان‌ها بیایند با سرعت مجاز رانندگی کنند و از حرکت با دنده عقب در بزرگراه‌ها پرهیز کرده و حتما کمربند ایمنی خود را ببندند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top