آخرین اخبار

کد خبر: 314406
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ ۱۰:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

کشف محموله کالای قاچاق خارجی از یک کامیون کاویان در - اصفهان -

کشف محموله کالای قاچاق خارجی از یک کامیون کاویان در "اصفهان"

گروه استان ها _ اصفهان _ رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان از کشف محموله کالای خارجی قاچاق به ارزش 11 میلیارد ریال در بازرسی از یک کامیون کاویان خبر داد.

سرهنگ "کامران ریاحی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در راستای تدابیر قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا و ارز و ایجاد بستر لازم برای تحقق بخشیدن به شعار "جهش تولید" که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای سال جدید نام گذاری شده است برخورد با قاچاق کالا و قاچاقچیان کالا به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی حین گشت زنی در یکی از خیابان های شهر اصفهان به یک دستگاه کامیون کاویان مشکوک و آن را متوقف کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: پس از هماهنگی های لازم از این خودرو بازرسی شد که 2دستگاه ماشین ظرفشویی،2دستگاه ماشین لباسشویی،4 دستگاه تلویزیون ، 22 هزار و 47 متر پارچه، 150 جفت کفش ، 2 هزار و 505 ثوب انواع پوشاک همگی خارجی کشف شد که راننده مدارک قانونی و گمرکی مربوطه را ارائه نداد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه ارزش کالاهای کشف شده توسط کارشناسان مربوطه 11 میلیارد ریال اعلام شده اظهار داشت: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top