آخرین اخبار

کد خبر: 31556
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۸ فروردين ۱۳۹۵ ۰۳:۰۰
دسته: اختصاصی
پرینت
ایمیل

بازدید رئیس ستاد مشترک ارتش سوریه از محور عملیاتی - تدمر -

به گزارش دولت بهار، خبرگزاری رسمی سوریه گزارش داد که سرلشگر «علی عبدالله ایوب»‌ رئیس ستاد مشترک ارتش و نیروهای مسلح سوریه به همراهی شماری از فرماندهان نظامی، بازدیدی میدانی از محور عملیاتی «تدمر» (پالمیرا) به عمل آورد.

طبق این گزارش، این بازدید به دستور بشار اسد رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای سوریه انجام شده و سرلشگر علی ایوب از سیر عملیات و درگیری‌های ارتش سوریه و نیروهای دفاع ملی (و مقاومت) در مقابله با گروه تروریستی داعش مطلع شده است.

علی ایوب پس از بازدید اعلام کرد که روحیه نیروهای ارتش و دفاع ملی بالاست و دستاوردهای متوالی آنان در جبهه تدمر (پالمیرا) را ستود.

این مقام عالی‌رتبه سوری اعلام کرد که «ارتش قهرمان سوریه امروز ثابت کرده که تاثیر‌گذارترین نیروی مبارزه با تروریسم است و قادر است با همکاری دوستانش از جمله ایران و روسیه، تروریسم را ریشه‌کن کند».

ایوب همچنین آخرین وضعیت نیروهای سوری را از فرماندهان میدانی جویا شد و برای موفقیت عملیات آزادسازی شهر تدمر یا عروس صحرای سوریه، دستوراتی صادر کرد.

تدمر، شهر باستانی در مرکز سوریه و از توابع استان حمص است که اوایل سال گذشته میلادی به اشغال گروه تروریستی داعش در آمد.+ 3
مخالفم - 1

بازدید:
Scroll to Top