آخرین اخبار

کد خبر: 33009
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۹ فروردين ۱۳۹۵ ۱۹:۴۸
دسته: اختصاصی
پرینت
ایمیل

نجات جان ۳۵۰ مسافر از مرگ خاموش

به گزارش دولت بهار به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی و روابط عمومی ستاد هماهنگی سفر شهر اصفهان، بهزاد بزرگزاد اظهار داشت: با وجود اینکه از بدو ورود مسافران به کمپ باغ فدک نکات ایمنی را به‌وسیله بروشورها و هشدارهای صوتی اعلام می‌کنیم، بازهم شاهد بی‌احتیاطی برخی مسافران هستیم.

وی افزود: از ابتدای فعالیت ستاد خدمات سفر شهر اصفهان تاکنون 1400 پیک‌نیک از سطح چادرهایی که در باغ فدک برپاشده بود، جمع‌آوری گردید.

مسئول کمیته ایمنی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان با اشاره به نجات جان 350 نفر در این بازه زمانی از خطر گازگرفتگی تصریح کرد: کمیته ایمنی و حوادث ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان با رویکرد حفظ ایمنی مسافران مستقر در چادرهای مسافرتی باغ فدک و جلوگیری از استفاده پیک‌نیک و اجاق‌های گاز در داخل چادرهای مسافرتی، تلاش کرده است تا درحالی‌که به دلیل کاهش شدید دما در شب، مسافرین از وسایل گرمایشی غیر ایمنی استفاده می‌کنند با گشت زنی در تمامی طول شب و با استفاده از دستگاه‌های مدرن حرارت‌سنج، سیلندر پیک‌نیک‌ها را از داخل چادر جمع‌آوری کنند.

به گزارش تسنیم، در پنجمین روز از تعطیلات نوروزی دو جوان مسافر که در کمپ باغ فدک اصفهان اقامت گزیده بودند براثر استفاده از پیک‌نیک در چادر برای گرم شدن جان خود را از دست دادند.+ 1
مخالفم - 0

 

بازدید:
Scroll to Top