آخرین اخبار

کد خبر: 33048
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۹ فروردين ۱۳۹۵ ۲۱:۱۴
دسته: اختصاصی
پرینت
ایمیل

کنایه مظلومی به مجیدی در تمرین استقلال

فارس: تیم فوتبال استقلال اولین جلسه تمرینی خود را از ساعت 17 امروز در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی بعد از بازگشت از سوئد انجام می‌داد، درغیاب دو بازیکن خود برنامه تاکتیکی‌اش را پیگیری کرد. آرش برهانی و جابر انصاری دو بازیکنی بودند که در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور نداشتند.

* قبل از اینکه تمرین استقلالی‌ها در ورزشگاه آزادی آغاز شود، تیم فوتبال سایپا در این زمین یک جلسه تمرینی برگزار کرد، از همین رو اعضای کادر فنی تیم استقلال و بازیکنان این تیم با مجید جلالی و دستیاران وی برخورد گرمی داشتند. چند بازیکن تیم استقلال از جمله حاج‌محمدی، محسن کریمی، فرشید اسماعیلی و سجاد شهباززاده به سمت مربیان و بازیکنان سایپا رفته و با آنها خوش و بش کردند.

* مهدی رحمتی که به همراه گلرهای استقلال زودتر از سایرین وارد زمین چمن شده بود، بعد از دیدن هم‌بازیانش با آنها خوش و بش کرد. وی البته برخورد گرمی با میلاد میداودی داشت و این بازیکنان در کنار یکدیگر عکس یادگاری گرفتند.

* اصغر حاجیلو سرپرست سابق تیم استقلال هم امروز با دیدن مظلومی و سایر بازیکنان استقلال با آنها خوش و بش کرد و در کنارشان عکس یادگاری گرفت.

* بعد از اینکه بازیکنان وکادر فنی سایپا محل تمرین را ترک کردند، فرزاد مجیدی با لباس شخصی وارد زمین شد که در این لحظه پرویز مظلومی با کنایه به او گفت که چرا لباست با سایر بازیکنان متفاوت است، برو لباست را عوض کن، که این شوخی سرمربی استقلال با این پاسخ مجیدی روبه‌رو شد؛ الان به رختکن می‌روم و لباسم را عوض می‌کنم.

* حدود 30 نفر از طرفداران تیم استقلال در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشته و از نزدیک برنامه‌های تاکتیکی این تیم را تماشا کردند.

* در ابتدای تمرین، پرویز مظلومی شاگردانش را دور هم جمع کرد و برای دقایقی با آنها به گفت‌وگو پرداخت. سرمربی تیم استقلال در خصوص برنامه‌های تمرینی این تیم تا روز بازی با استقلال خوزستان برای شاگردانش صحبت کرد.

* در بخش اول تمرین، بازیکنان بعد از گرم کردن بدنهای خود، در دو گروه آبی و صورتی زیرنظر مجید صالح و سیروس دین‌محمدی و محمد نوازی بازی 4 به 2 انجام دادند و چهار بازیکن نیز زیرنظر علی‌اصغر قربانعلی‌پور کار استقامتی را پشت سر گذاشتند. در بخش پایانی هم بازیکنان در قالب دو تیم، فوتبال دست‌گرمی انجام دادند.

* در حاشیه تمرین امروز، سرمربی تیم استقلال پیگیر وضعیت جابر انصاری بود و زمان دقیق حضور وی در تمرینات را از کادر پزشکی آبی‌پوشان جویا شد.

* عمل جراحی روزبه‌ چشمی باعث شد تا برخی بازیکنان با یکدیگر قول و قرار گذاشته تا پس از پایان تمرین به عیادت وی بروند.

تمرینات تیم استقلال فردا مجدداً پیگیری خواهد شد و آبی‌پوشان روز یکشنبه هفته آینده در ورزشگاه غدیر شهر اهواز میهمان استقلال خوزستان خواهند بود.+ 3
مخالفم - 0

بازدید:
Scroll to Top