آخرین اخبار

کد خبر: 96199
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۲۲:۵۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

غفور و شهرام مکمل هم هستند

شهرام مدت‌ها به دلیل مصدومیت در ترکیب اصلی تیم‌ملی قرار نداشت و سوال این است که در بازی مقابل فرانسه می‌تواند همان مهره موثر همیشگی باشد؟

بهنام محمودی ستاره سابق والیبال ایران حالا که قرار است برادرش در بازی فردا بعد از مدت‌ها به میادین بازگردد از آمادگی شهرام برای بازی با فرانسه می‌گوید.

به گزارش "ورزش سه"، خبر مصدومیت امیر غفور و غیبت او برای بازی مقابل فرانسه یکی از اتفاقات ناخوشایند این روزهای خوب والیبال بود اما موضوع خوشحال کننده این است که ایران همیشه در پست پشت خط‌زن بهترین بازیکنان را داشته است و حالا شهرام محمودی بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت خود جایگزین غفور شود.

اما شهرام مدت‌ها به دلیل مصدومیت در ترکیب اصلی تیم‌ملی قرار نداشت و سوال این است که در بازی مقابل فرانسه می‌تواند همان مهره موثر همیشگی باشد؟ بهنام محمودی ستاره سابق تیم‌ملی والیبال ایران و برادر شهرام می‌گوید:«مشکل کمردرد شهرام زیاد جدی نبود و اینطور دردها برای همه ورزشکاران هم هست. شهرام انگیزه زیادی برای برگشتن به ترکیب اصلی دارد و من قول می‌دهم مقابل فرانسه یکی از بازی‌های خوب او را خواهید دید. البته او هفته‌هاست به شرایط طبیعی برگشته است اما نمایش فوق‌العاده غفور سرمربی تیم را به این تصمیم رساند که از او استفاده کند.»

بهنام که خود از بهترین پشت‌خط‌زنان تاریخ والیبال ایران بود، در مورد شرایط کنونی غفور و شهرام می‌گوید:«سبک بازی این دو بازیکن با هم متفاوت است اما موضوع مهم این است که هر دو وقتی در زمین هستند بسیار موثر کار می‌کنند. شهرام و غفور پشت‌خط‌‌زن‌های ایده‌آل هر مربی‌ای می‌توانند باشند. اما حضور آنها کنار هم بسیار برای یک تیم نعمت است چون سبک بازیشان با هم فرق می‌کند، مکمل همدیگر در تورنمنت‌های مهم هستند. حالا غفور روزهای بسیار خوبی را در انتخابی المپیک پشت سر گذاشت و ما هم امیدواریم شهرام هم همان بازیکن همیشگی باشد.»+ 2
مخالفم - 1

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top