آخرین اخبار

کد خبر: 96368
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

رویدادهای خبری روز سه شنبه 11 خرداد در مازندران

مانور ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور استاندار و برخی از مسئولان کشوری و استانی ساعت 8 و 30 دقیقه امروز در اداره کل مدیریت بحران برگزار می شود.
جلسه کمیته برنامه ریزی و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی هم ساعت 12 با حضور رییس سازمان مدیریت برنامه ریزی استان و فرمانداران منطقه در سالن اجتماعات فرمانداری قائمشهر برگزار خواهد شد.
مکان برگزاری دهمین اردوی تیم والیبال نشسته بانوان کشور هم ساری اعلام شده است.
اولین جایزه شعر سپید مازندران با عنوان جایزه شعر الهام ساعت 16 در مجتمع فرهنگی سینمایی حر قائمشهر ، نشست خبری فرمانده سپاه شهرستان ساری ساعت 10 صبح و تجلیل از حافظان برتر سال 94در جشنواره قرآنی پلیس ساعت 11 صبح در حسینسه آیت الله خامنه ای نیروی انتظامی مازندران در ساری هم دیگر برنامه های خبری امروز استان مازندران است.
برنامه درمانگران اعتیاد در دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساری با حضور استادان کشوری و کمیته برنامه ریزی شهرستان محمودآباد و نور در محمودآباد هم دو برنامه خبری دیگریست که امروز پیگیری می شود.
در شرق مازندران هم امروز دوچرخه سواران حرم تا حرم از نکا عازم مرقد امام راحل می شوند ، بزرگداشت شهدای مدافع حرم در این شهرستان برگزار می شود و در بهشهر هم مراسم بزرگداشت ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی با حضور احمد توکلی نماینده سابق مردم تهران در مجلس در بهشهر برگزار خواهد شد.
برگزاری جلسه کمیسیون قاچاق کالا و ارز با حضور دبیر کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه کالا و ارز استان مازندران در بهشهر هم برنامه دیگری است که در شرق استان امروز خبری می شود.
خبرگزاری جمهوری اسلامی مازندران آمادگی دارد برنامه رویدادهای خبری روزانه استان را در قالب یک بسته خبری هر روز صبح پیش از ساعت 8 اطلاع رسانی کند.
دستگاههای اجرایی ، سازمان ها ، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33248008 یا 332448009 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر 33248822 ارسال کنند.
همچنین همکاران ما در دفتر نوشهر نیز با شماره تلفن 52324680 و تلفکس 52324920 و 52329520 آماده دریافت برنامه های خبری دستگاههای اجرایی ، سازمان ها ، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی شهرستان های غربی استان هستند.
1654

انتهای پیام /*


+ 1
مخالفم - 3

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top