آخرین اخبار

کد خبر: 96411
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۸
دسته: ورزشی
پرینت
ایمیل

منظمی: تمام بازی‌ها حکم مرگ و زندگی را دارد - حتی ونزوئلا هم دنبال سهمیه است

والیبال انتخابی المپیک 2016 - ژاپنمنظمی: تمام بازی‌ها حکم مرگ و زندگی را دارد/ حتی ونزوئلا هم دنبال سهمیه است

امیرحسین منظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد نتایج تیم ملی در رقابت‌های انتخابی المپیک و پیروزی برابر تیم‌های استرالیا و کانادا اظهار داشت: برای ابراز رضایت کلی هنوز زود است ولی باید بگویم 2 پیروزی برابر کانادا و استرالیا رضایتبخش بوده است.

وی با اشاره به بازی امروز برابر فرانسه خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم این تیم را شکست دهیم عالی است حتی اگر بتوانیم یک ست هم از فرانسه بگیریم باز هم خوب خواهد بود. چرا که جدول مسابقات به ترتیب بر اساس تعداد برد، امتیاز، معدل ست، معدل پوئن و بازی رو در رو است. با این شرایط هر بازی که ست هم بگیریم به نفع ما خواهد بود.

کارشناس والیبال ایران در خصوص تیم ملی فرانسه عنوان کرد: شکست فرانسه برابر لهستان کارمان را سخت کرده است. چون فرانسوی‌ها می‌خواهند هر طور که شده آن شکست را جبران کنند و تمام امتیازات را به نام خود کنند. فرانسه تیم بسیار خوبی است که بازیکنان آماده‌ای دارد. برای مثال سرعتی‌زنان فرانسه واقعا کم‌نظیر هستند و در تمام فاکتورها خوب عمل می‌کنند.

منظمی ادامه داد: در طرف مقابل بازیکنان ایران هم سراسر انگیزه هستند. تمام ملی‌پوشان برای تحقق یک هدف که آن هم کسب سهمیه المپیک است، می‌جنگند و مطمئن هستم که تمام شکست‌های قبلی مقابل فرانسه را به دست فراموشی سپرده است و در بازی امروز فقط به برد فکر می‌کند.

مدیرتیم‌های ملی والیبال ایران در مورد شرایط کلی مسابقات انتخابی المپیک اظهار داشت: چین به راحتی در مقابل 10 هزار تماشاگر ژاپن به عنوان میزبان مسابقات را 3بر صفر شکست داد. استرالیا هم بعد از شکستی که مقابل ایران داشت توانست ونزوئلا را شکست دهد. نه تنها تمام تیم‌های آسیایی بلکه تیم‌های غیرآسیایی هم با تمام توان به ژاپن آمدند و نباید هیچ کدام از آنها را دست کم گرفت.

وی افزود: همه به دنبال کسب سهمیه المپیک هستند تا حضور در بالاترین سطح  مسابقات یعنی المپیک را تجربه کنند. در رقابت‌های انتخابی تمام تیم‌ها حتی ونزوئلا هم به دنبال کسب سهمیه است. نباید از چنین تیمی غافل شد چرا که امکان دارد در روزهای آخر یقه برخی تیم‌ها را بگیرد.

منظمی با اشاره به مصدومیت امیر غفور گفت: وقتی این خبر را شنیدم کمی نگران شدم اما باید بدانم در تیم ایران پشت خط زنی مانند شهرام محمودی هم هست که واقعا شرایط خوبی دارد. نباید از غیبت امیر غفور نگران باشیم چرا که کادر فنی می‌تواند از حضور محمودی استفاده کند. برای غفور آرزوی سلامت می‌کنم و امیدوارم زودتر به شرایط ایده‌آل بازگردد تا دست کادر فنی بازتر باشد.

انتهای پیام/
+ 0
مخالفم - 2

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top