آخرین اخبار

کد خبر: 96818
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۵۲
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

فرانسه 3 - 0 ایران - تیم ملی والیبال پراشتباه و نامطمئن

بازیکنان تیم ملی ایران در این بازی پر اشتباه بودندو تیم ناآماده فرانسه در نهایت پیروز مسابقه شد و به صدرجدول صعود کرد. تیم ملی ایران برای صعود از این مسابقات باید در میان 4 تیم بالای جدول باشد و به نظر می رسد با پیروزی برابر چین بتواند به این رتبه دست پیدا کند. ایران فردا مقابل میزبان مسابقات قرارخواهد گرفت.

تیم ملی ایران در دیدار سوم خود مقابل فرانسه شکست خورد. شاگردان لوزانو در این دیدار در سه ست پیاپی بازی را واگذار کردند شکست خوردند.

فرانسه 3 - 0 ایران / تیم ملی والیبال پراشتباه و نامطمئن

به گزارش عصرایران تیم ملی ایران در این بازی بسیار پراشتباه ظاهر شد . بازیکنان اصلی تیم ملی در دفاع عقب زمین و البته ضربات نهایی بی دقت بودند و همین بی دقتی سبب شکست تیم ملی شد. شاید اگر پیش ازمسابقات قرار بود نتیجه بازی ایران و فرانسه پیش بینی شود همین نتیجه 3-0 پیش بینی می شد . تیم فرانسه قهرمان اروپاست و با این کیفیت می تواند در بازی های مختلف 3-0 ایران را شکست دهد. اما تیمی که از فرانسه مقابل ایران بازی کرد نه آمادگی بدنی لازم را داشت و نه آمادگی روحی لازم . به همین دلیل هم یک ست به چین داد و مقابل لهستان شکست خورد.

فرانسه 3 - 0 ایران / تیم ملی والیبال پراشتباه و نامطمئن

بازیکنان تیم ملی ایران اما در این بازی اینقدر اشتباه کردند که تیم ناآماده فرانسه در نهایت پیروز مسابقه شد و به صدرجدول صعود کرد. تیم ملی ایران برای صعود از این مسابقات باید در میان 4 تیم بالای جدول باشد و به نظر می رسد با پیروزی برابر چین بتواند به این رتبه دست پیدا کند. ایران فردا مقابل میزبان مسابقات قرارخواهد گرفت.

فرانسه 3 - 0 ایران / تیم ملی والیبال پراشتباه و نامطمئن

ست اول 20-25 فرانسه

ملی پوشان ایران بازی را خوب شروع کردند. نمایش خوب شاگردان لوزانو در ست اول تا امتیاز 10 ایران را بالا برد و از فرانسه پیش انداخت اما ناگهان همه چیز تغییرکرد. روند خوب بازیکنان متوقف شد و با اشتباهات بیش از اندازه ست را واگذارکردند. نکته مهم در مورد ست اول بازی ایران این بود که فرانسه به آمادگی مسابقات جام ملت های اروپا نیست. تیمی که چند ماه قبل قهرمان اروپا شد بسیار سرحال تر از تیمی بود که در این مسابقات بازی می کرد اما بازیکنان ایران اشتباهات زیاد فردی داشتند و به همین دلیل و نه به دلیل کیفیت حریف شکست خوردند. شکستی که از فاصله دو امتیاز برتری ایران به فاصله 5 امتیازی و پیروزی فرانسه رسید.

فرانسه 3 - 0 ایران / تیم ملی والیبال پراشتباه و نامطمئن

ست دوم 25-18 فرانسه

نمایش ضعیف بازیکنان ایران در ست دوم تشدید شد. در این میان می شود به دوبازیکن اشاره کرد که عملکردی پایین تر از حد متوسط خود داشتند. میرزاجانپور در هر منطقه ای که قرار گرفت اشتباه کرد و فرهاد ظریف هم در دریافت های اول بسیار ضعیف بود . نتیجه ضعف این دوبازیکن امتیازهایی بود که پشت از دست می رفت. تیم ملی ایران که باید در این ست به بازی بازمی گشت بااشتباهات فردی 5 امتیاز عقب افتاد. لوزانو در امتیازهای پایانی ظریف و میرزاجانپور را بیرون کشید و البته این کار برای ست دوم فایده ای نداشت و تیم ملی ایران ست دوم را هم از دست داد.

فرانسه 3 - 0 ایران / تیم ملی والیبال پراشتباه و نامطمئن

ست سوم 25-22 فرانسه

ترکیب جدید تیم ملی در ست سوم سبب شد که بازی بسیار خوب شروع شود. تیم ملی ایران از همان امتیاز اول تغییراتش را به نمایش گذاشت و بدون اشتباه پیش رفت. آمادگی بازیکنان ایران در کنار ضعف فرانسه نسبت به ماه های قبل سبب شد که تیم ملی ایران به اولین تایم اوت فنی برسد و پس از آن هم فاصله اش را حفظ کند تا جایی که در امتیاز 14 فرانسه به امتیاز 16 برسد.اما فرانسه به خوبی فاصله را جبران کردو به 16-16 رسید.ایران موفق شد 2 امتیاز پیش بیافتد اما اشتباهات پشت سرهم فرانسه را به امتیاز 20-19 رساند. امتیازها در 21 برابر شد و البته هر دوتیم با استرس زیاد بازی را دنبال کردند. اما همین امتیازها هم با هم بالا نرفت و در نهایت تیم ملی با نتیجه 24-22 شکست خورد

فرانسه 3 - 0 ایران / تیم ملی والیبال پراشتباه و نامطمئن


+ 3
مخالفم - 2

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top