آخرین اخبار

کد خبر: 97382
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۰:۵۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

تمرینات تیم ملی ایران در مقدونیه(+گزارش تصویری)

در بخشی از این تمرین بازیکنان به سه دسته تقسیم شدند که دو دسته وظیفه حفظ توپ و دسته دیگر وظیفه گرفتن توپ را به عهده داشتند و وظیفه هر دسته با توجه به از دست دادن توپ تغییر می‌کرد. در ادامه ملی پوشان به دو تیم تقسیم شدند و بازی درون تیمی را در بین شش دروازه کوچک تعبیه شده انجام دادند.

تمرینات تیم ملی ایران در مقدونیه امروز پی گیری شد. تیم ملی ایران که برای مسابقه دوستانه به مقدونیه سفر کرده است امروز اولین تمرین خود را در کمپ تدارک دیده شده مقدونیه برگزار کرد. 

به گزارش عصرایران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال کمپ تیم‌های ملی کشور دو میلیون و 100 هزار نفری مقدونیه امروز (سه شنبه) میزبان تیم ملی فوتبال ایران، بهترین تیم آسیا بود. کمپی که با داشتن چهار زمین تمرینی (دو زمین چمن طبیعی و دو زمین چمن مصنوعی) از استانداردهای یوفا برخوردار است و در عین سادگی، برای استفاده از تیم‌های فوتبال بسیار کاربردی است.

ساختمان مرکزی فدراسیون فوتبال مقدونیه با سازه‌ای آلومینیومی در چهار طبقه کنار این زمین‌های تمرینی قرار دارد. مقدونیه در سال 1993 توسط سازمان ملل به رسمیت شناخته شد و یک سال بعد فدراسیون فوتبال این کشور به عضویت فیفا درآمد. تولید ناخالص ملی این کشور 10 میلیارد و 198 میلیون دلار در سال تخمین زده می‌شود.

امکانات زمین تمرینی تیم ملی مقدونیه امروز در اختیار تیم ملی ایران قرار گرفت تا شاگرد کارلوس کی روش در راه آماده سازی جام جهانی 2018 روسیه و پیش از دیدار پنجشنبه شب از آن استفاده کنند. این تمرین از ساعت 16:30 به وقت محلی و 19 به وقت تهران آغاز شد و بازیکنان تیم ملی تمرینات جدی را در آن برگزار کردند.

ملی‌پوشان پس از گرم کردن معمول که شامل دویدن، عبور از موانع و پاسکاری می‌شد، برنامه‌های تاکتیکی کادر فنی را روی زمین چمن مسطح تیم ملی مقدونیه انجام دادند.

در بخشی از این تمرین بازیکنان به سه دسته تقسیم شدند که دو دسته وظیفه حفظ توپ و دسته دیگر وظیفه گرفتن توپ را به عهده داشتند و وظیفه هر دسته با توجه به از دست دادن توپ تغییر می‌کرد. در ادامه ملی پوشان به دو تیم تقسیم شدند و بازی درون تیمی را در بین شش دروازه کوچک تعبیه شده انجام دادند. بخش دیگر تمرین امروز، بازی درون تیمی بین تیم‌های زرد و سفید بود.

در یک طرف سه دروازه شامل یک دروازه در ابعاد استاندارد به همراه دو دروازه هندبالی قرار گرفته بود و در طرف مقابل یک دروازه استاندارد قرار داده شده بود. بازیکنان می‌توانستند تنها با ضربه سر دو دروازه هندبالی را باز کنند، اما حمله به سمت دو دروازه استاندارد با استفاده از راه‌های معمول رسیدن به گل تبعیت می‌کرد.

پس از انجام این تمرین در گرمای اسکوپیه بازیکنان بدن‌های خود را سرد کردند.+ 4
مخالفم - 1

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top