قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴

مردم در تجمعات غیرقانونی شرکت نکنند

آیت الله سید جعفر میرعظیمی از اساتید حوزه علمیه قم گفت: تجمع بدون مجوز قانونی، جایز نیست و مردم اگر می خواهند روح امام و شهدا از ما راضی باشد باید گوش به فرمان رهبری بوده و در این تجمعات غیرقانونی شرکت نکنند.
 

به گزارش قم پرس به نقل از ایرنا ،آیت الله سید جعفر میرعظیمی خاطرنشان کرد: به جوانان عزیز سفارش می کنم اگر مشکلی دارید از راه قانونی وارد شوید و تجمع و شعار دادن راهکار نیست.
وی ادامه داد: امروز همه کشورها با مشکلاتی مانند بیکاری، گرانی و تورم مواجه هستند و باید با متانت و صبوری مطالبات خود را پیگیر کنند،دولت و مسئولان نیز تلاش کنند خواسته های مردم برطرف شود و دنبال تحقق وعده های خود باشند.
میرعظیمی اظهار داشت: مردم حق انتقاد به صورت قانونی را دارند ولی حضور آنها در خیابان باعث سوء استفاده دشمن می شود و به نفع کشور نیست.
میرعظیمی گفت: مردم گوش به فرمان رهبری باشند و بدانند رهبر معظم انقلاب بارها به مسئولان تذکر داده و این مطالبات مردم را مطرح کرده و تمام تلاش مسئولان نیز رفع این مشکلات است.
وی ادامه داد: باید مشکلات کشور و کمبودها را درک کنیم و دراین شرایط حساس، همه آستین ها را بالا زده و به مردم خدمت کنیم.
میرعظیمی اظهار داشت: باید از تجمل گرایی در کشور کاسته و از گران شدن اقلام اصلی مورد نیاز مردم جلوگیری شود، و بارها مراجع تقلید، شخصیت ها و بزرگان تذکر دادند که مشکلات معیشتی مردم حل شود.
وی گفت: مسئولان بانک ها را ملزم به دادن وام به جوانان می کنند ولی آنها برای وام ازدواج همکاری های لازم را ندارند، از سوی دیگر مسئولان با هر گونه اختلاس به شدت و قاطعیت برخورد کنند.
وی تصریح کرد: باید از ظرفیت همه اقشار و صنوف مختلف برای رونق اقتصادی کشور، استفاده شود.


Scroll to Top