قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴

ثبت 267 مورد دوقلو زایی درقم/ تولد 19 هزار و 274 نوزاد تا پایان آذرماه سالجاری

مدیرکل ثبت احوال قم گفت: از اول ابتدای سالجاری تا پایان آذرماه، 267 مورد دوقلو زایی در این استان به ثبت رسیده است.

به گزارش قم پرس،خلیل مرادی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: همچنین در این مدت، 17مورد سه قلو و 2 مورد چهار قلو در استان قم ثبت شد.
وی با اشاره به این که از ابتدای سال 96 تا پایان آذرماه، 19 هزار و 274 نوزاد در قم متولد شد گفت: از این تعداد تولد 9 هزار و 353 مورد نوزاد دختر و 9 هزار و 921 مورد نوزاد پسر به ثبت رسیده است.
وی ادامه داد: آمار تولد در این مدت نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته که 19هزار و 806 مورد بوده است، کاهش سه درصدی را نشان می دهد.
وی اضافه کرد: در نام های پسران؛ علی، امیر علی، محمد حسین، امیر عباس و امیر حسین و در نام های دختران؛ فاطمه، زهرا، زینب، حلما و ریحانه جزو بیشترین نام های انتخابی توسط والدین بوده است.
مرادی با بیان این که از ابتدای امسال تاکنون 2 هزار و 311 مورد طلاق به ثبت رسیده است گفت: این آمار در مدت زمان مشابه سال گذشته 2 هزار و 300 مورد بوده است.
وی از کاهش 10 درصدی آمار ازدواج در قم خبر داد و گفت: در این مدت 6 هزار و 544 مورد واقعه ازدواج در این استان ثبت شده است در حالی که در مدت مشابه مشابه سال گذشته، 7 هزار و 290 مورد بود.
مدیرکل ثبت احوال قم با اشاره به این که چهار هزار و 349 مورد وفات در این مدت در استان به ثبت رسیده است، گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته که چهار هزار و 211 مورد بوده است افزایش سه درصدی را نشان می دهد.
جمعیت استان قم در سرشماری سال 95، یک میلیون و 292 هزار و 283 تن اعلام شده است.


Scroll to Top