کد خبر: 321824
۰
۰
نسخه چاپی

فضاهای روباز استان همدان برای برگزاری مراسم ماه محرم آماده شود

به گزارش قم پرس سیدسعید شاهرخی استاندار همدان ظهر پنج شنبه در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا که با موضوع نحوه برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم تشکیل شد، گفت: تصمیمات و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در چهارچوبی علمی و مبتنی بر نظر کارشناسی اتخاذ می‌شوند و هدف سلامت مردم است.

وی گفت: مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در زمینه برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم را بدون کم یا زیاد در برش استانی اجرا خواهیم کرد.

استاندار همدان با بیان اینکه باید از طریق رسانه‌ها و صدا و سیما نکات بهداشتی و مصوبات ستاد استانی در زمینه برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم، اطلاع‌رسانی شود، گفت: اداره ورزش و جوانان و آموزش و پرورش باید طبق درخواست تبلیغات اسلامی استان همدان فضاها و سالن‌های سرباز را برای برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم در اختیار این مجموعه قرار دهند.

شاهرخی با بیان اینکه باید تلاش شود که هم مراسم عزاداری را برگزار کنیم و هم سلامت مردم حفظ شود، گفت: فرمانداران شهرستان‌ها با تبلیغات اسلامی همکاری و همراهی لازم را اجرای مصوبات و برگزاری مطلوب مراسم داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه همکاری و همراهی ائمه جمعه با محوریت نماینده ولی فقیه در استان همدان با ستاد استانی مقابله با کرونا قابل تقدیر است، گفت: فرمانداران در ایام محرم شرایط اجرای پروتکل‌های بهداشتی را فراهم کنند.

وی مجدد از تلاش آبرومندانه و عزت‌مندانه کادر بهداشت و درمان استان همدان تقدیر و تشکر کرد و گفت: برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم براساس منویات رهبر معظم انقلاب و مصوبات ستاد کروناست و مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا را در برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم اعمال خواهیم کرد.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید