کد خبر: 325223
۰
۰
نسخه چاپی

بستری ۴۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیل

شهرام حبیب زاده عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۴۱ بیمار در مراکز درمانی استان بستری و خوشبختانه ۳۰ نفر با بهبودی نسبی از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اظهار کرد: در حال حاضر تعداد ۲۳۴ نفر در مراکز درمانی استان بستری هستند که از این تعداد ۵۳ بیمار بدحال در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.

حبیب زاده از فوت ۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ابتلاء به بیماری کرونا در استان اردبیل خبر داد و گفت: در حال حاضر شهرهای اردبیل، مشگین شهر در وضعیت قرمز، خلخال و گرمی در وضعیت نارنجی، شهرهای پارس آباد، بیله سوار، اصلاندوز، نمین، نیر و سرعین در وضعیت زرد و تنها شهر کوثر در وضعیت سفید قرار دارند.

بستری ۴۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اردبیل

‏‬مردم توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیرند

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خاطرنشان کرد: تاکنون متأسفانه ۶۴۲ نفر از هم‌وطنان از استان اردبیل بر اثر ابتلاء به ویروس کوئید ۱۹ فوت کردند که همچنان روزانه آمار فوتی‌ها استمرار دارد، لذا همکاری عموم مردم برای مقابله با این ویروس خطرناک لازم و ضروری است و همچون روزهای اول باید در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی دقت لازم را داشته باشند.

حبیب زاده گفت: توصیه اکید ما به مردم، عدم حضور در اماکن پرتردد، عدم خروج افراد مسن و کودکان و نیز افراد پرخطر با بیماری زمینه‌ای از منزل است تا بتوانیم با تلاش کادر درمانی این بیماری را مهار کنیم.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید