کد خبر: 328895
۰
۰
نسخه چاپی

برگزاری مراسم ختم حجت‌الاسلام راستگو از سوی دفتر تبلیغات قم

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهامت و مداحی آقای اسداللهی برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، این مراسم روز پنجشنبه ۶ آذرماه از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۶:۳۰ به‌صورت مجازی و از طریق لینک c۸۸.ir/hamayesh برگزار می‌گردد.

معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از عموم طلاب و مبلغان و شاگردان آن مرحوم، برای شرکت در این مراسم دعوت نموده است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدحسن راستگو از کارشناسان مسائل کودک و نوجوان دوم آذرماه جاری در سن ۶۷ سالگی در قم دار فانی را وداع گفت.

حجت‌الاسلام راستگو سال‌های متمادی به‌عنوان کارشناس در برنامه‌های متنوع تلویزیونی حضور داشت و برای کودکان و نوجوانان مسائل دینی و مذهبی را تبیین می‌کرد.

وی در سال ۱۳۳۲ هجری شمسی در شهر مشهد به دنیا آمد. سال دوم دبیرستان وارد حوزه علمیه مشهد و سپس برای ادامه تحصیل وارد حوزه علمیه قم شد.

حجت‌الاسلام راستگو مبتکر برنامه ویژه تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان به‌صورت کلاس، اردو، دروس کلاسیک برای مربیان پرورشی، مراکز تربیت معلم و حوزه‌های علمیه و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بود و به همین دلیل، محبوبیت فراوانی در میان خانواده‌ها داشت.

تحقیقات او در زمینه‌های عقاید، تعلیم و تربیت، روانشناسی، اخلاق، احکام، تاریخ، قصص قرآن، قصه‌های کودکان و نوجوانان، مشاوره و راهنمایی، تفسیر قرآن، مسائل اجتماعی، ادبیات عرب، ادبیات فارسی، شعر و برنامه‌ریزی درسی است.

منبع : ایرنا

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید