نگران سفرهای غیر ضروری هموطنان در دهه فجر به هرمزگان هستیم

به گزارش قم پرس احمد مرادی عصر پنجشنبه در جلسه ستاد استانی کرونا که با حضور وزیر بهداشت و درمان در سالن جلسات استانداری هرمزگان برگزار شد، بیان داشت: آمار رو به کاهش بیماری کرونا نشان دهنده فعالیت و تلاش شبانه روزی کادر بهداشت و درمان و و رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم استان است که خوشبختانه تاکنون نتیجه‌ی خوبی داشته است.
در استان هرمزگان از تمام ظرفیت‌های موجود بالاخص خیرین، مدیران دستگاه‌های اجرایی به خوبی استفاده شده است، و کسبه‌ی بازار و اصناف نیز از دستوراتی که در این مرکز صادر شد، تبعیت کرده اند.

وی عنوان کرد: استان هرمزگان در رعایت پروتکل های بهداشتی، یک استان تبعیت پذیر بوده و عمده مردم به خوبی مسائل بهداشتی را رعایت کردند.

احمد مرادی خطاب به وزیر بهداشت گفت: جناب وزیر مشکلی که در حال حاضر با آن رو به رو هستیم، سفرهایی است که بر ما تحمیل می‌شود. هموطنانی که از سایر استان‌ها به هرمزگان می آیند و نمونه‌ی بارز آن شلوغی این روزهای جزیره قشم است.

به گفته وی، این نگرانی برای ایام دهه فجر نیز وجود خواهد داشت، خواهش بنده این است که از هر طریق ممکن جلوی این سفرهای زائد گرفته شود و به نوعی موجب کاهش نگرانی مردم در استان هرمزگان شوید، که این خواسته‌ی اصلی همه مردم است و به ما نیز منعکس شده است.

وی اضافه کرد: امیدوارم با تدابیری که اتخاد می‌گردد، وضعیت استان بهتر از آن چیزی که هست، شود. کادر پزشکان و پرستاران با صداقت در حال فداکاری هستند، هیچ آزاده و باوجدانی نیست که منکر این جانفشانی ها شود. ما نسبت به بقیه کشورها و با توجه به زیرساخت مشکل سازی که در حوزه درمان داشتیم عملکرد مناسبی از خود نشان دادیم که این امر با همت بالای وزارت بهداشت و درمان و تلاش بی وقفه کادر درمان محقق گردیده است.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید