کد خبر: 333042
۰
۰
نسخه چاپی

۱۴ وبینار رویداد شتاب محیط زیست و خدمات شهری قم برگزار می‌شود

به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی شهرداری قم، مصطفی ملایی در این زمینه افزود: در این رویداد ملی تلاش شده است از افراد متخصص در محورهای مختلف محیط زیست شهری استفاده شود.

وی اضافه کرد: این وبینارهای تخصصی در قالب سلسله برنامه‌های رویداد شتاب(استارت آپ) محیط زیستی می‌باشد که در راستای ایجاد بسترهای لازم برای نوآوری و سرمایه‌گذاری در مباحث محیط زست شهری اجرا می‌گردد.

وی با اشاره به این‌که تاکنون ۲ وبینار تخصصی با حضور کارشناسان اجرا شده است، تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی های صورت گرفته ۱۴ وبینار تخصصی از ۵ تا ۲۱ بهمن‌ماه با موضوعات مرتبط با محیط زیست شهری ترتیب می یابد.

ملایی، وبینار ایمنی، تاب‌آوری و هوشمندسازی مدیریت بحران شهری و مدیریت بهینه منابع آب و برق مورد نیاز فضای سبز را از جمله وبینار های برگزار شده عنوان کرد و افزود: خدمات فناورانه گردشگری، فرهنگ‌سازی افزایش مشارکت شهروندان در خدمات شهری، ایده‌های خلاقانه در زیباسازی، ساخت و نگهداری تجهیزات آتشنشانی از دیگر موضوعات پیش‌رو این مجموعه وبینارهای تخصصی می‌باشد.

وی تعمیرات تجهیزات پیشرفته خدمات شهری، خلاقیت در مدیریت پسماند، ارتقای کیفیت زندگی با توسعه خدمات هوشمند، توسعه ساختمان‌های سازگار با محیط زیست، تولید انرژی‌های پاک در ساختمان سبز، بهینه‌سازی مصرف منابع آب در ساختمان و ارتقای کیفیت هوای داخل ساختمان را از دیگر موضوعات این سلسله وبینارهای رویداد ملی شتاب محیط زیست و خدمات شهری برشمرد.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در زمینه اجرای وبینار های تخصصی در حوزه محیط زیست شهری، ابراز امیدواری کرد: با همکاری دستگاه‌های مختلف که در این حوزه فعال هستند بتوانیم در راستای اجرای وبینارهای تخصصی با حضور افراد صاحب ایده در محیط زیست شهری و اجرایی کردن ایده‌ها گام‌های موثری در شهر کریمه اهل‌بیت(س) برداریم.

افراد علاقه‌مند جهت شرکت در وبینار های تخصصی رویداد شتاب محیط زیست شهری می توانند از ۵ تا ۲۱ بهمن از طریق لینک qommu.ir/startup در نخستین رویداد ملی شتاب محیط زیست و خدمات شهری شرکت نمایند.

منبع : ایرنا

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس


دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید