کد خبر: 334993
۰
۰
نسخه چاپی

کمیته متحد علمای پنجاب با حضور علمای شیعه و سنی برگزار شد

جعفر روناس مسئول خانه فرهنگ لاهور در خصوص فعالیت‌های نشست علمای پنجاب گفت: کمیته متحد علمای پنجاب با حضور علامه محمد حسین اکبر؛ رئیس حوزه علمیه منهاج الحسین (ع)، محمد طاهر اشرفی؛ رئیس کمیته، علامه عارف حسین واحدی؛ دبیرکل شورای علمای شیعه، علامه محمد افضل حیدری؛ دبیر کل وفاق المدارس شیعه، علامه مفتی راغب نعیمی؛ رئیس جامعه نعیمیه، علامه سید ضیا الله شاه بخاری؛ رئیس جمعیت متحد اهل حدیث پاکستان، علامه محمد خان لغاری؛ خانم سیده سائره جعفری و دیگر اعضا برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه این جلسه با حضور حداکثری اعضا برگزار شده است، افزود: در این جلسه اعضا در خصوص موضوعات مهمی به بحث و تبادل نظر پرداختند که یکی از آنها برخورد با اقدامات ضد اسلامی، تکفیری و فرقه گرایی بوده است.

کمیته متحد علمای پنجاب با حضور علمای شیعه و سنی برگزار شد

روناس افزود: همه اعضا بر جلوگیری از چاپ و نشر هر نوع کتاب مقاله و خبر در نشریه‌ها که به فرقه گرایی و تکفیر دامن زند تاکید کرده و عزم خود را بر مقابله با جریان‌های انحرافی در جهت توهین به اسلام و مقدسات مذهبی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اعلام کردند. همچنین در این جلسه اعضای کمیته بر تحت فشار قرار دادن دولت برای مقابله با این نوع اقدامات ضد اسلامی و فرقه گرایی پافشاری کردند.

مسئول خانه فرهنگ لاهور با اشاره به مصوبات این خبر گفت: در این نشست از مردم خواسته شد در صورت برخورد با هر نوع اقدامات ضد اسلامی، تکفیری و فرقه گرایی بلافاصله با اعضای کمیته تماس برقرار کنند تا اقدامات عملی بر ضد این نوع جریانات صورت گیرد.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید