۲۰ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری شدند/ فوت ۱ نفر

سیدعلیرضا مروجی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به مراجعه ۱۳۵ هزار و ۵۰۸ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، اظهار کرد: هشت هزار و ۶۳۳ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری ۲۰ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته، ادامه داد: ۱۲ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و هشت نفر نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۲۶ و حداکثر سن آنها ۹۰ سال بوده است، عنوان کرد: ۱۴ نفر از این افراد اهل شهرستان کاشان و ۶ نفر اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.

۷۴ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۷۴ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۵۳ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۲۱ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۱۲ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان کرد: هشت نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و چهار نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه در ۲۴ ساعت گذشته یک مرد ۵۴ ساله در منطقه کاشان بر اثر ابتلاء به کرونا جان خود را از دست داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۲۵ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته، گفت: با احتساب آمار جدید، تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با تست PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۴ هزار و ۲۳۳ مورد افزایش یافت.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید