کد خبر: 335362
۰
۰
نسخه چاپی

همایش ملی برنا ویژه نوجوانان و جوانان برگزار می‌شود

به گزارش قم پرس، حجت‌الاسلام ابراهیم فاطمی سیرت مدیر حوزه علمیه مشکات «مدرسه صدر» از برگزاری همایش ملی برنا ویژه نوجوانان و جوانان خبر داد و گفت: این همایش عیدانه با همکاری مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام ابراهیم فاطمی سیرت اظهار کرد: همایش ملی برنا یا دوره بی‌نهایت در گذشته طی ۸ روز با عنوان «۸ روز در بهشت» برگزار می‌شد اما در حال حاضر با توجه به شرایط کرونایی در قالب دوره‌های مجازی برگزار می‌شود.
وی ضمن توضیح بیشتر در خصوص همایش ملی برنا عنوان کرد: این همایش با محوریت مباحث اعتقادی و مسائل روز نوجوانان و جوانان برگزار می‌شود، لذا استقبال کم‌نظیر نوجوانان سراسر کشور نمایان گر دغدغه‌مندی نسل جدید نسبت به مسائل اخلاقی است.
مدیر حوزه علمیه مشکات در خصوص نحوه برگزاری همایش خاطرنشان کرد: این همایش مجازی در ۴۵ فایل آموزشی (مجموعاً ۱۰ ساعت) با اینترنت رایگان برگزار می‌شود که شرکت می‌توانند روزانه ۱۵ دقیقه در کلاس‌ها شرکت کنند و پس از پاسخگویی به دو سؤال وارد کلاس بعدی شوند.
فاطمی‌سیرت با اشاره به جوایز ویژه نفرات برتر جشنواره ملی برنا گفت: افرادی که امتیاز بالای ۲۸۰۰ را کسب کنند علاوه بر جوایز نفیسی که دریافت می‌کنند یک سفر زیارتی آموزشی به همراه خانواده میهمان آستان قدس رضوی در مشهد مقدس خواهند بود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: متقاضیان حضور در همایش ملی برنا پس از ثبت‌نام می‌توانند در جلسات مباحثه که در فضای مجازی راه‌اندازی می‌شود نیز حضور پیدا کنند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام به سامانه bornaplus.ir مراجعه کنند.

همایش ملی برنا ویژه نوجوانان و جوانان برگزار می‌شود

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید