کد خبر: 335400
۰
۰
نسخه چاپی

فرهنگ سازی و نهادینه کردن تذکر لسانی از اهداف قرارگاه ۱۹دی است

به گزارش قم پرس، سرهنگ محمد رضا موحد ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی یک راهبرد جدید از طریقه حکمرانی را ارائه داده که طبق فرمایش مقام معظم رهبری این سیره پنج گام دارد گفت: ما در گام سوم که دولت انقلابی است متوقف شده‌ایم و قطعاً بحث رسانه و فضای مجازی در تبیین انقلاب بسیار مؤثر خواهد بود.

وی افزود: عاملی که دشمن از آن ترس دارد اسلام انقلابی، رسانه انقلابی، پاسدار انقلابی، حوزه انقلابی و رفتار انقلابی است وگرنه در عربستان نیز اسلام وجود دارد، اما این انقلاب اسلامی مهم‌ترین هدفش رساندن پرچم انقلاب به دست امام زمان (عج) است که این لازمه ظهور دولت انقلابی و اتحاد انقلابی بین مردم و مسئولین است.

جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب علیه السلام قم افزود: ما امروز باید هرچه در توان داریم از جمله رسانه‌ای که در اختیار داریم مردم را هدایت کنیم که با یک انتخاب صحیح توکل بر خدا بتوانیم شاهد دولت انقلابی باشیم. ما باید در درجه اول مردم را در جهت حضور پرشور در انتخابات تشویق نموده و نیز ضمن معرفی شاخص‌هایی که مدنظر مقام معظم رهبری است برای انتخاب اصلح؛ نقشه و توطئه دشمنان را بار دیگر خنثی نمائیم.

وی همچنین با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری گفت: رسانه انقلابی باید حضور جریان ساز و تأثیرگذار داشته باشد و تشکیل جبهه ضد صهیونیستی انجام دهد، مفاهیم و معارف اسلامی را تبلیغ کند، با نفاق مبارزه کند و امید آفرینی، مقابله با آرایش جنگی دشمن به خصوص جنگ فرهنگی، ترویج اقتصاد اسلامی و اقتصاد مقاومتی، رصد و مقابله هوشمندانه با تهاجمات فرهنگی، پاسخ به شبهات، تقویت وحدت ملی در جهت آرمان‌های انقلاب حرکت کند.

سرهنگ موحد با اشاره به وظیفه قرارگاه ۱۹ دی و با توجه به حضور همه جانبه سپاه در همه عرصه‌ها به عنوان دبیر این قرارگاه افزود: البته سپاه نیز هر چقدر بتواند در عرصه رسانه فعالیت جدی خواهد داشت و در همین راستا نیز باید در فضای رسانه‌ای بتوانیم با توجه به آنکه دشمنان درصدد تخریب چهره شهر مقدس قم هستند در موضوعات فرهنگی و بخصوص حجاب؛ بحث فرهنگ سازی و نهادینه شدن تذکر لسانی و اصلاح ظاهری استان قم را شاهد باشیم که این مهم گام بزرگی در تحقق اهداف قرارگاه ۱۹ دی نیز خواهد بود.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید