کد خبر: 344444
۰
۰
نسخه چاپی

آخرین مهلت ثبت نام در حوزه های علمیه خواهران اعلام شد

به گزارش قم پرس به نقل از مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، زهره تمیزکار با اشاره به مهلت ثبت نام در حوزه‌های علمیه خواهران، اظهار داشت: ثبت نام در مقطع عمومی سطح ۲ فقط تا فردا سه شنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰ امکان پذیر است.

وی با بیان اینکه در سال جدید تحصیلی، قریب به ۱۸ هزار نفر تاکنون در سطوح ۲ تا ۴ حوزه‌های علمیه خواهران ثبت نام کرده اند، افزود: حدود ۱۳ هزار نفر از ثبت نام کنندگان متقاضی تحصیل در مقطع عمومی (سطح ۲) هستند و تعداد متقاضیان این سطح با توجه به مهلت اعلام شده در حال افزایش است.

رئیس اداره پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران ادامه داد: علاقه‎مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دفترچه‌های راهنمای پذیرش در سایت سنجش و پذیرش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران و یا پایگاه اینترنتی http://paziresh.whc.ir/ مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه در سال تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۰ تعداد ۴۱۹ مدرسه علمیه در مقطع عمومی (سطح ۲ کارشناسی) ویژه دارندگان مدرک دیپلم و بالاتر با ظرفیت بیش از ۱۰۰۰۰ نفر و دارندگان مدرک اتمام پایه هشتم با ظرفیت ۲۰۰۰ نفر پذیرش دارند، ادامه داد: شیوه تحصیلی در مقطع عمومی صرفاً به صورت حضوری است.

تمیزکار خاطرنشان کرد: آزمون مقطع عمومی ویژه دارندگان مدرک دیپلم و بالاتر روز جمعه ۲۵ تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید