کد خبر: 353179
۰
۰
نسخه چاپی

بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به مناسبت هفته دفاع مقدس

هفته دفاع مقدس دیگری با یادآوری غیرت و رشادت ملتی که با رهبری‌های داهیانه امام امت، اتکال به خداوند و اعتماد به زنان و مردان قهرمان به پیروزی رسید، فرا می‌رسد.

بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به مناسبت هفته دفاع مقدس

حمایت و از خودگذشتگی خانواده‌ها، همسران و فرزندان رزمندگان سپاه اسلام در کنار همراهی آحاد ملت از زن و مرد و پیر و جوان یکی از درس‌های بزرگ تاریخ را رقم زد و به همگان آموخت که پیروان مکتب حسین علیه السلام در راه آزادگی یکپارچه‌اند و با پیروی از آموزه‌های کربلایی در قاموس شهادت وحشت نمی‌شناسند.

در روزهای سخت جمهوری اسلامی که کشور گرفتار نزاع‌های ساختگی کمونیست‌ها، احزاب و گروه‌های منافق، درگیری‌های قومی و فقدان امکانات و آمادگی لازم جهت رویارویی با کشورهای مستکبر و استعمارگر بود، پیروی از رهبری ولی فقیه و ایمان و تقوای رزمندگان، نصرت و فتح الهی را به همراه آورد.

امروز به فضل خداوند این فرهنگ توانسته است ایران اسلامی را چنان قوی سازد که خیال تعرض به آب و خاکش را از ذهن دشمنان بیرون کند. خدای تعالی را بر این نصرت شاکریم و به شکرانه این نعمت توان خود را برای بیدار ساختن ملت‌ها در سرتاسرجهان برای آماده‌سازی پیروزی جهانی حق بر باطل در زیر پرچم حضرت صاحب الزمان عجل الله فرجه الشریف به‌کار می‌گیریم.

اکنون نیز که دشمن زبون توجه خود را بر عقب راندن اقتصادی جبهه مقاومت متمرکز ساخته است، ملت بزرگ ایران با پیروی از همین فرهنگ، دشمن مستکبر را در این آخرین قله نیز به شکست خواهد کشاند و سربلند از این آزمون، تمدن اسلامی برآمده از مقاومت و پایداری را پی خواهد گرفت؛ بمن الله و توفیقه.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید