کد خبر: 353467
۰
۰
نسخه چاپی

رتبه نخست شرکت آب و فاضلاب استان در جشنواره شهید رجایی

 رتبه نخست شرکت آب و فاضلاب استان در جشنواره شهید رجایی

به گزارش قم پرس / علی عربی ؛ دکتر سرمست استاندار قم در جلسه راهبردي توسعه مديريت و جشنواره شهيد رجايي استان قم که با حضور جمعی از مدیران استان در سالن کرامت استانداری برگزار گردید، از دستگاه‌های برتر تقدیر به عمل آورد.

استاندار قم در این مراسم با اهدا لوح از دکتر علی جان صادق پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم تقدیر کرد؛ شرکت آب و فاضلاب در ارزیابی‌های به عمل آمده توانست بالاترین امتیاز را در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی در بین دستگاه های اجرایی و ادارات دولتی و غیردولتی به دست آورد.

استاندار قم در ادامه تاکید کرده است: جشنواره شهید رجایی در راستای تحقق سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و تاکید دولت تدبیر و امید بر اجرای نقشه راه اصلاح نظام اداری به صورت شفاف و کارآمد است.

سرمست با اشاره به تایید شورای راهبری توسعه مدیریت استان آورده است: شرکت آب و فاضلاب استان در ارزیابی عملکرد سال 1399 استان، حائز رتبه برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی گردیده است.

استاندار قم ضمن قدردانی و تشکر خود از مجموع مدیران، کارشناسان و کارکنان پرتلاش آبفای استان، خاطرنشان کرده است: امید است با استعانت از درگاه الهی در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و در سایه رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری در مسیر خدمتگزاری به مردم و بهبود بالندگی سازمانی موفق و موید باشید.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید