کد خبر: 354897
۰
۰
نسخه چاپی

تجلیل از شهید امنیت و اجرای رزمایش ضدتروریستی در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران

شهید امنیت روح‌الله ظفرقندی اهل قم که در درگیری با قاچاقچیان مسلح در شهرستان سلماس در استان آذربایجان غربی به درجع رفیع شهادت رسیده بود، با حضور مسئولانی از فرماندهی انتظامی استان قم در محل مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران مورد تجلیل قرار گرفت.

تجلیل از شهید امنیت و اجرای رزمایش ضدتروریستی در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در این مراسم که روز پنجشنبه 22 مهر برگزار شد، سرهنگ مهرداد حاجی زاده معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم گفت: امروز در بحث امنیت، ایران اسلامی در آمادگی 100 درصدی قرار دارد و کوچک ترین تهدیدی را با قدرت پاسخ خواهد داد.

وی اظهار داشت: مدافعان امنیت جان خود را برای دفاع از میهن اسلامی و آسایش شهروندان در طبق اخلاص گذاشته اند.

وی با بیان این که حفظ جان برای انسان بسیار ارزشمند است، افزود: با توجه به این مسئله باید بدانیم که دفاع از آب و خاک و میهن اسلامی به قدری ارزش دارد که مدافعان امنیت جان ارزشمند خود را در این راه قرار داده اند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم ادامه داد: امروز در بحث امنیت، ایران اسلامی در آمادگی 100 درصدی قرار دارد و کوچک ترین تهدیدی را با قدرت پاسخ خواهد داد.

وی با بیان این که پلیس، امروز یک پلیس هوشمند و در سطح بالای علمی و اطلاعاتی قرار دارد، خاطرنشان کرد: امروز اشراف اطلاعاتی پلیس روی مسائل و حوادث مختلف بسیار بالاست و تمام جرائم و تهدیدات سازمان یافته را نیز زیر نظر دارد.

سرهنگ حاجی زاده گفت: نیروی انتظامی متولی نظم و امنیت کشور است و در این مسیر تمام توان خود را به کار گرفته و از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود یکی از وظایف ذاتی حوزه های علمیه را تربیت انسان ها براساس باورداشت های دینی و اعتقادی دانست و بیان داشت: 90 درصد باورداشت های منفی مردم به دلیل اعتقاد ضعیف آنها است و همین امر سبب شده آمار جرائم اخلاقی و هنجارشکنی در جامعه به صورت صعودی بالا برود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم تصریح کرد: نهادهای دینی در جهت تقویت اعتقادات و افکار مردم تلاش ویژه داشته باشند و پلیس را در جهت رسیدن به جامعه مطلوب و اخلاقی یاری کنند.

در این برنامه همچنین با حضور نیروهای نوپوی پلیس استان قم رزمایش ضدتروریستی و راپل در محل ساختمان مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران اجرا شد.

تجلیل از شهید امنیت و اجرای رزمایش ضدتروریستی در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید