کد خبر: 357341
۰
PNAZAR
نسخه چاپی
هم‌زمان با هفته بسیج

نمایش «پرواز یک ستاره» در قم به روی صحنه رفت

نمایش «پرواز یک ستاره» که نمایشنامه آن بر اساس زندگی شهید علی اکبر نظری ثابت نوشته شده، در یادوآره سردار سرلشگر شهید مهدی زین‌الدین و 6090 شهید استان قم به روی صحنه رفت.

نمایش «پرواز یک ستاره» در قم به روی صحنه رفت

به گزارش قم پرس حوزه هنری استان قم، ‌نمایش «پرواز یک ستاره» که نمایشنامه آن بر اساس زندگی شهید علی اکبر نظری ثابت نوشته شده در یادوآره سردار سرلشگر شهید مهدی زین‌الدین و 6090 شهید استان قم و در سالن امام خمینی(ره) گلزار شهدای قم، به روی صحنه رفت.

این اثر نمایشی نوشته سید حسین فدایی حسین است و به کارگردانی احمد سلیمانی و به همت کنگره شهدای استان قم و حوزه هنری قم تولید و آماده اجرا شده‌است.

هومن پیری و میثم رهوار در این اجراء به ایفای نقش پرداختند. همچنین محمدجواد پیروزی دستیار کارگردان، سجاد بختیاری طراحی و ترکیب صدا و موسیقی و جاوید هاشمی تولید تصویر و ویدئو را در نمایش «پرواز یک ستاره» به عهده داشتند.

گروه اجرایی نمایش پیش از رفتن به روی صحنه بر مزار شهید علی اکبر نظری ثابت در گلزار شهدای قم حاضر و به آن مجاهد دلیر ادای احترام نمودند

شهید علی‌اکبر نظری ثابت فرمانده اطلاعات عملیات لشکر ۱۷علی‌بن‌ابیطالب(ع) قم را بر عهده داشت و این اثر نمایشی روایتی از شهادت این سردار شجاع جنگ تحمیلی است.

مراسم گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد شهادت سردار شهید «مهدی زین‌الدین» فرمانده لشکر 17 امام علی بن ابی‌طالب (ع) و 6090 شهید استان از تاریخ 24 آبان ماه و به مدت 5 روز در شهر و روستاهای استان برگزار ‌می‌شود.

نمایش «پرواز یک ستاره» در قم به روی صحنه رفت

نمایش «پرواز یک ستاره» در قم به روی صحنه رفت