کد خبر: 358365
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

تمام تلاش فجر انجام یک بازی خوب و برترمقابل فولاد است

به گزارش قم پرس علی اصغر کلانتری شامگاه شنبه در نشست خبری دیدار این تیم مقابل فولاد خوزستان بیان کرد: همه بازی‌ها در لیگ سخت است و همه تیم‌ها برای گرفتن امتیاز و پیروزی تلاش می‌کنند که تیم فولاد هم از این موضوع مستثنی نیست و تیم‌های مدعی برای گرفتن ۳ امتیاز و سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا تلاش می‌کنند.

وی ادامه داد: تیم‌هایی مثل فجر شهید سپاسی و هوادار که امسال به لیگ برتر صعود کردند برای بهبود شرایط با حریفان رقابت می‌کنند.

وی افزود: تیم فجر هفته به هفته از لحاظ فنی پیشرفت کرده و نتایج هم موید این موضوع است و فولاد خوزستان از بازیکنان باکیفیت برخوردار است که در ۲ فصل گذشته کنار هم بازی کرده و به انسجام خوبی رسیده اند ولی تمام تلاش ما برای گرفتن امتیاز و حتی پیروزی مقابل فولاد است.

کلانتری در ادامه بیان کرد: هواداران و مسئولینی که در این استان سمتی دارند این موضوع را فراموش نکنند که فجر بعد از چندسال به لیگ برتر صعود کرد و در حال حاضر هم از امکانات مالی و زیر ساختی خوبی در مقایسه با سایر تیم‌ها سود نمی‌برد و انصاف را در خصوص نتیجه گیری تیم داشته باشند و سطح توقع نباید بالا برود چون از اول فصل اعلام کردیم امسال باید شرایط فجر در لیگ برتر تثبیت شود و در اولویت بعدی بدنبال کسب رتبه‌ای خوب و شگفتی سازی هستیم و باید برای سال آینده برنامه ریزی بهتری جهت نتیجه گیری داشته باشیم.

کلانتری بیان کرد: تازه به هفته هشتم رسیدیم و نباید با یک باخت کام خود را تلخ کنیم یا با یک برد از فجر انتقاد کنیم و از همه می‌خواهم در کنار تیم فجر باشید چرا که به نام شهید مزین است و هرکسی که بخواهد سنگ اندازی کند کار درستی انجام نداده و امیدوارم آخر فصل با نتایج خوبی که می‌گیریم کام هواداران را شیرین کنیم.

از هفته هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، تیم‌های فجرشهیدسپاسی و فولاد خوزستان از ساعت ۱۵ روز یکشنبه در ورزشگاه حافظیه به مصاف هم می‌روند.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس