کد خبر: 362633
۰
PNAZAR
نسخه چاپی
بهروز افخمی:

سیستم فنی شبکه ۵ جوابگوی پخش سریال رعد و برق نیست

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، بهروز افخمی در توضیح سرانجام سریال رعد و برق که این روزها حرف و حدیث‌های بسیاری در مورد آن شنیده می‌شود، گفت: بی‌توجهی مدیریت شبکه ۵ سیما به انتظارات مردم و حرف‌های من، باعث دلسردی شد و تصمیم گرفتم کیفیت کارم را فدای مدیریت شبکه ۵ سیما نکنم.

ابتدا سعی کردیم سریال را بعد از پخش یک قسمت به موقع آماده کنیم به همین دلیل از مدیریت شبکه ۵ درخواست کردم یک روز دوباره قسمت اول را پخش کند تا قسمت دوم آماده شود اما بدون توجه به حرف‌های ما سریال دیگری جایگزین شد

وی ادامه داد: بعد از این برخورد تصمیم گرفتم کیفیت کارم را فدای نحوه پخش نکنم، البته سیستم فنی شبکه ۵ سیما متاسفانه بروز نیست و بسیار عقب مانده است.

این تهیه‌کننده و کارگردان تصریح کرد: در نتیجه امکان پخش سریال رعد و برق با کیفیت امروزی از این شبکه وجود ندارد؛ بنابراین این مجموعه به دلیل کیفیت بالای ساخت از شبکه ۵ سیما پخش نخواهد شد.

به گزارش ایرنا، رعد و برق مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی بهروز افخمی و تهیه کنندگی داوود هاشمی است که پس از پخش یک قسمت ادامه پخش آن از شبکه ۵ سیما متوقف شد؛ بعد از توقف به دلیل شرایط کرونایی کشور، عوامل این مجموعه تصویربرداری آن را در روستای ییلاقی درازنو بر فراز ابرهای استان گلستان ادامه داده‌اند.

سریال رعد و برق به دلیل سنگینی پس‌تولید، از کنداکتور حذف شد و شبکه پنج سیما ضمن عذرخواهی از مخاطبان یک سریال چینی جاگزین کرد. این سریال که در استان‌های گلستان، لرستان، خوزستان فیلمبرداری شده بود قرار بود تا مجددا روی آنتن شبکه ۵ سیما برود.

بهروز افخمی: سیستم فنی شبکه ۵ جوابگوی پخش سریال «رعد و برق» نیست

فرزند صبح فیلمی پرهزینه نبود

افخمی در واکنش به حواشی و هزینه‌های صرف شده برای تولید فیلم فرزند صبح نیز گفت: برخلاف حرف‌ها و حاشیه‌ها فیلم فرزند صبح فیلمی پرهزینه نبود و با درنظر گرفتن تورم موجود حدود ۲۰ میلیارد تومان خرج این فیلم شده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه اکران این فیلم در حیطه اختیارات کارگردان است و می‌خواهیم اکران بین‌المللی داشته باشیم، در حال آماده‌سازی زیرنویس‌های فیلم به چند زبان زنده دنیا هستیم و همه تلاشمان را انجام می‌دهیم تا اکران این فیلم از نیمه خرداد ماه همزمان با سالروز قیام ۱۵خرداد و همچنین ایام وفات امام خمینی (ره)آغاز شود.

هرچند پیش بینی می‌کنیم در نهایت اکران فیلم در کشورمان با تاخیر نسبت به سایر کشورها شروع شود

افخمی که در رادیو تهران درباره این آثار صحبت می‌کرد، گفت: سرانجام با دریافت پروانه نمایش فیلم فرزند صبح، این فیلم از خرداد ماه سال آینده که مصادف با سالروز قیام ۱۵ خرداد و همچنین ایام ارتحال امام خمینی(ره) است، روی پرده می‌رود.

به گزارش ایرنا، فرزند صبح نام فیلمی سینمایی در ژانر درام به کارگردانی و نویسندگی بهروز افخمی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شرف‌الدین محصول ایران می‌باشد.

از بازیگران این فیلم می‌توان به عبدالرضا اکبری، هدیه تهرانی، آتیلا پسیانی و محمدرضا شریفی‌نیا اشاره کرد. فرزند صبح به زندگی سید روح‌الله خمینی در دوران کودکی و تا هفت‌سالگی می‌پردازد و بخشی از آن نیز دستگیری وی در پانزده خرداد را به تصویر می‌کشد.

این فیلم که ساخت آن از مهرماه سال ۱۳۸۳ آغاز شده ‌است، با وجود اکران محدود در جشنواره فیلم فجر سال ۱۳۸۹ به سبب اختلاف‌نظرهایی میان عوامل فیلم، از اکران کنار گذاشته شد و دیگر به نمایش درنیامد.

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

آپلود عکس