کد خبر: 373958
۰
۰
نسخه چاپی

تشکیل پایگاه‌های مستقل بسیج کارمندی در شهرداری قم

در راستای افزایش فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در مناطق شهرداری قم، پایگاه‌های مستقل بسیج کارمندی تشکیل می‌شود.

تشکیل پایگاه‌های مستقل بسیج کارمندی در شهرداری قم

به گزارش قم پرس به نقل از واحد خبر منطقه سه شهرداری قم، در راستای منویات مقام معظم رهبری و انسجام‌بخشی خدمت‌رسانی در جهت اهداف عالیه نظام و رفع مشکلات، با حضور سرهنگ عباسی فرمانده حوزه بسیج شهدای شهرداری قم و جمعی از شورای آن حوزه در ساختمان جدیدالاحداث شهرداری منطقه سه واقع در بلوار شهید عابدی، ضمن اعطای حکم فرماندهی پایگاه امیرالمؤمنین(ع) منطقه سه به روحانی وزیری مدیر این منطقه و حکم دیگر اعضای شورای بسیج منطقه، نخستین پایگاه مستقل بسیج کارمندی در شهرداری قم افتتاح شد.

این پایگاه در نظر دارد در راستای فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی محوله در چارچوب بودجه ابلاغی، به‌منظور چابک سازی اجرایی سیستم، برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده و با فعالیت‌های گروهی به هدف از پیش تعیین‌شده حرکت کند.

ازجمله فعالیت‌های برنامه‌ریزی‌شده بر پایه توان داخلی می‌توان به گذاشتن لیگ‌های ورزشی ازجمله تنیس، فوتبال‌دستی، دارت، فوتسال و… در سطح مناطق و سازمان‌های شهرداری و ادارات استان اشاره کرد و همچنین می‌توان دیدار با خانواده‌های شهدا به‌صورت هفتگی و برگزاری مجالس بزرگداشت در سطح منطقه اشاره داشت.

استفاده از توان داخلی اعضا در جهت خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به مردم، برگزاری مراسمات فرهنگی ازجمله نماز جماعت و زیارت عاشورا، اردوهای رزمی-معرفتی از دیگر فعالیت‌های این پایگاه است.

انتهای پیام/****

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید