کد خبر: 374005
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

افتتاح نمایش «غول نخود فرنگی» با حضور عمو فتیله‌ای‌ها

با به صدا درآمدن زنگ افتتاح نمایش «غول نخود فرنگی» توسط علی فروتن و حمید گلی این نمایش اجراهای خود را از روز پنج شنبه ۹ تیرماه آغاز کرد.

به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان قم، با به صدا درآمدن زنگ افتتاح نمایش «غول نخود فرنگی» توسط علی فروتن و حمید گلی این نمایش اجراهای خود را از روز پنج شنبه ۹ تیرماه آغاز کرد.

نمایش «غول نخود فرنگی» به نویسندگی و کارگردانی حسین فدایی حسین اقتباسی از اثر جاناتان گراهام است که در بیست و هفتمین جشنواره بین­‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان نیز در بخش مهمان اجرا شده است.

در خلاصه نمایش آمده است:«سامی به دلیل مشکلاتی که در خانه با پدر و مادر و خواهر کوچکش دارد آرزو می‌کند غولی داشته باشد که انتظارات او را برآورده کند. غول نخودفرنگی ظاهر می‌شود و حضور او در خانه، اتفاقات زیادی را به دنبال دارد.»

نمایش کودک و نوجوان «غول نخود فرنگی»به تهیه کنندگی احمد سلیمانی است و محمد حاجی‌بابایی، علی صدیق، مهدیه احمدی، عسل شاکری و یزدان کوکبی در این نمایش نقش‌آفرینی می‌کنند.

دیگر عوامل گروه که همگی از اعضای باشگاه تئاتر تجربه حوزه هنری قم هستند،‌ عبارتند از:سجاد بختیاری‌زاده: مدیر تولید، سایه رحیمیان: دستیار کارگردان، محمدامین ابراهیمی: آهنگساز، مهدی نیک‌روش: طراح صحنه، فاطمه عبداله‌زاده: طراح لباس، طراح و مجری گریم: لیلا پریشان و حسین تبریزی، هومن پیری: طراح نور، محسن غفاری: طراح پوستر و بروشور، رمضان حیدری: مدیر صحنه، مرجان اسماعیلی: منشی صحنه، احسان شاهسون: مدیر اجرا، مریم کرمی: اپراتور صدا، ریحانه مطهری و روژین ستاری: روابط عمومی، روشنک کریمی: امور رسانه­ای و تبلیغات مجازی، منصوره اسدی: ساخت آکسسوار و مزون پارینه: دوخت لباس.

نمایش «غول نخودفرنگی» تیر و مرداد ۱۴۰۱ هر روز به جز شنبه‌‌ها از ساعت ۲۰ به مدت سی شب در تالار هنر به نشانی میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده برای مخاطب کودک و نوجوان به روی صحنه می‌رود.


افتتاح نمایش «غول نخود فرنگی» با حضور عمو فتیله‌ای‌ها

افتتاح نمایش «غول نخود فرنگی» با حضور عمو فتیله‌ای‌ها

افتتاح نمایش «غول نخود فرنگی» با حضور عمو فتیله‌ای‌ها