۱۷۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / فوت ۴ نفر

به گزارش قم پرس بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز ۱۷ مرداد ماه تا امروز ۱۸ مرداد ماه تعداد ۴۰۹ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۱۷۰ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۷۷ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در حال حاضر نیز ۵۲۸ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۹۶ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۶۴ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته چهار فوتی کرونا ثبت شده که سه نفر فوتی قطعی و یک نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده است.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۵۱۸ هزار و ۴۰۴ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۵۰۶ هزار و ۸۲۱ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۶۴۸ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۸۱۳ فوتی قطعی و ۶ هزار و ۸۳۵ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

۱۴۳ هزار و ۵۴۶ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید