کد خبر: 379647
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

پیروزی نفس گیر ویتنام مقابل عربستان/ شرایط گروه D پیچیده شد!

به گزارش قم پرس مسابقات گروه D فوتسال قهرمانی آسیا امروز جمعه ادامه یافت و تیم ملی فوتسال ویتنام برابر عربستان با نتیجه ۳ بر ۱ پیروز شد.

این مسابقه از ساعت ۱۴:۳۰ در سالن «سعد عبدالله» کویت آغاز شد و ویتنام موفق شد نیمه اول را با یک گل به سود خود به پایان برساند. عربستان در نیمه دوم برای جبران نتیجه دروازه بان خود که در «بازی با پا» توانمند است را جلو کشید اما ویتنام در ۱۰ دقیقه پایانی با استفاده از همین روش، به گل دوم دست یافت.

پیروزی نفس گیر ویتنام مقابل عربستان/ شرایط گروه D پیچیده شد!

جلو آمدن دروازه بان عربستان البته در ادامه به کمک این تیم آمد و «محمود عبدالله» با شوت خود و برخورد آن به یکی از بازیکنان ویتنام، گل نخست را به ثمر رساند.

عربستان برای زدن گل تساوی فشار زیادی به دروازه ویتنام وارد کرد و حتی دو موقعیت خوب گلزنی به دست آورد اما این فرصتها نتیجه‌ای نداشت؛ در عوض ویتنام ۴ ثانیه مانده به پایان بازی توپ را وارد دروازه خالی عربستان کرد و بازی با نتیجه ۳ بر ۱ تمام شد.

در دیگر بازی این گروه ژاپن پیش از این موفق شد کره جنوبی را ۶ بر صفر شکست بدهد.

به گزارش قم پرس با این نتایج، شرایط گروه D بیش از پیش حساس شد. ویتنام در حال حاضر با ۶ امتیاز صدرنشین است و ژاپن و عربستان با ۳ امتیاز دوم و سوم هستند. کره جنوبی هم بدون امتیاز قعرنشین است.

رقابت اصلی برای صعود بین سه تیم ویتنام، عربستان و ژاپن ادامه خواهد داشت. بازی‌های آخر این گروه روز یکشنبه برگزار خواهد شد. ویتنام در دیدار حساس به مصاف ژاپن می‌رود و عربستان با کره جنوبی دیدار می‌کند؛ مسابقه‌ای که به نظر می‌رسد سه امتیاز آن برای نماینده غرب آسیا باشد. در صورت برد عربستان و شکست یا تساوی ژاپن، تیم‌های عربستان و ویتنام از این گروه صعود می‌کنند و ژاپن حذف شده بزرگ خواهد بود.

تیم‌های اول و دوم گروه D در مرحله یک چهارم نهایی به ترتیب به مصاف تیم‌های دوم و اول گروه C که ایران در آن قرار دارد، می‌روند.

تیم ملی فوتسال ایران که در بازی نخست برابر اندونزی پیروز شده بود، از ساعت ۲۰:۳۰ امروز جمعه به مصاف چین تایپه خواهد رفت.

منبع : مهر

دبیرسرویس: #هادی_اسماعیلی

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.