کد خبر: 379811
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

خودخواهی سه امتیازی مهدی ترابی کار دست پرسپولیس داد

به گزارش قم پرس تیم فوتبال پرسپولیس نخستین شکست فصل جاری خود را مقابل تراکتور در حالی تجربه کرد که میزبان مسابقه بود اما نتوانست امتیازی را به دست آورد تا جایگاهش در صدر جدول متزلزل‌تر از گذشته شود.

سرخپوشان پایتخت در حالی تن به شکست مقابل شاگردان قربان بردیف دادند که این تیم با تصمیم بحث برانگیز موعود بنیادی فر در دقیقه ۸۸ صاحب موقعیت پنالتی شد اما مهدی ترابی نتوانست آن را تبدیل به گل کند.

بازیکن ملی پوش پرسپولیس در حالی پشت ضربه پنالتی ایستاد که یورگن لوکادیا همچون بازی قبلی این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان خواست پنالتی را بزند اما ترابی اجازه نداد تا مهاجم هلندی شانس خود را برای باز کردن دوباره دروازه حریفان از این موقعیت امتحان کند.

ترابی که به عنوان مهاجم کاذب با فاصله‌ای اندک از لوکادیا بازی می‌کرد کمترین تأثیر را در حملات این تیم داشت. او با وجود دوندگی فراوان نه تنها نتوانست برای پرسپولیس موقعیت گلزنی ایجاد کند بلکه دو بار توپ از دست داد تا ضد حمله تراکتور را به همراه داشته باشد.

شاید ترابی نیاز به آرامش و تمرکز بیشتر دارد تا بتواند علاوه بر بازگشت به مسیر موفقیت در خدمت تیمی باشد که پیراهن آن را بر تن می‌کند.

منبع : مهر

دبیرسرویس: #هادی_اسماعیلی

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.