کد خبر: 386654
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

برگزاری نمایشگاه همسفر با نور

به گزارش قم پرس، مهدی آقا بیگی سرپرست روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: شرکت واحد اتوبوسرانی به عنوان شرکتی پیشگام در تمام عرصه‌های پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دوران دفاع مقدس نقشی تعیین کننده داشته است، به همین دلیل همزمان با ۴۴ سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، نمایشگاهی با عنوان «همسفر با نور» برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌ها و اقدامات اتوبوسرانی در دهه مبارک فجر، ادامه داد: شرکت واحد علاوه بر ارائه خدمات حمل و نقلی در برنامه‌های ملی این ایام، به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران انقلاب اسلامی به ویژه شهدای شرکت واحد اتوبوسرانی با مشارکت موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، نسبت به برپایی نمایشگاهی با عنوان «همسفر با نور» اقدام می‌نماید.

سرپرست روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: نمایش عکس و فیلم‌های خاطره‌انگیز و تاریخی از ایام انقلاب با محوریت اتوبوسرانی تهران، استقرار اتوبوس‌های قدیمی، اجرای طرح پویش «دوست من اتوبوس» برای کودکان و نوجوانان، از جمله برنامه‌های شرکت واحد در این نمایشگاه است.

وی افزود: این نمایشگاه علاوه بر بازدید عموم مردم و شهروندان عزیز، مدیران و مسئولان شهری و ملی در کنار خانواده معظم شهدا و ایثارگران با برگزاری کارگاه‌های تاریخ افتخار، اجرای سرودهای دانش آموزی، حضور شاعران آئینی انقلاب و هنرمندان عکاس و فیلمساز همراه خواهد بود.

نمایشگاه «همسفر با نور» از ۱۶ تا ۲۲ بهمن از ساعت ۱۰ تا ۱۷ در محل موزه ملی انقلاب اسلامی واقع در خیابان سرو جنب مسجد خرمشهر بر پا می‌شود.

دبیرسرویس: #میثم_عربی

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.