کد خبر: 394134
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

قرارگاه جهادی مسکن در خوزستان تشکیل شد

به گزارش قم پرس محمد خانچی صبح امروز چهارشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای با اشاره به اهداف تشکیل قرارگاه جهادی مسکن در خوزستان بیان کرد: قرارگاه جهادی مسکن با هدف بازسازی و نوسازی اماکن مسکونی آسیب پذیر و تولید مسکن در بافت‌های فرسوده شهری و نهضت ملی مسکن با روحیه و کار جهادی در استان تشکیل شد.

وی افزود: مدیریت هماهنگ و مانع‌زدایی از همه فرآیندها، کاهش زمان و حذف فرآیندهای موازی و زائد برای صدور مجوزهای لازم برای تولید مسکن، در اولویت قرار دادن و به‌کارگیری همه ابزارهای مورد نیاز برای سرعت بخشی به نوسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد، شناسایی همه ظرفیت‌های تولید مسکن و تلاش برای فعال‌سازی آنها با روحیه جهادی و بدون پیچ و خم اداری از برنامه‌های قرارگاه مذکور است.

معاون عمرانی استاندار خوزستان عنوان کرد: برای شتاب دهی به طرح نهضت ملی مسکن در استان باید نگاه‌ها را از پروسه‌های اداری خارج کرد و با نگاه جهادی و شتاب دهی به حرکت تولید مسکن پرداخت.

خانچی به نقش گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی در شتاب دهی در بازسازی و تولید مسکن اشاره کرد و گفت: در سایر نقاط استان خوزستان شاهد ساخت و ساز مسکن محرومان توسط گروه‌های جهادی هستیم که می‌توان از پتانسیل گروه‌های جهادی در ساخت و ساز و بازسازی و نوسازی اماکن مسکونی آسیب پذیر در استان استفاده کرد.

منبع : مهر

دبیرسرویس: #جوادمحمدی

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.