کد خبر: 400843
۰
۰
نسخه چاپی
شهردار قم:

۲۲ تقاطع غیرهمسطح در قم احداث‌شده است

شهردار قم گفت: از مجموع ۳۵ تقاطع غیرهمسطح مورد نیاز در شهر قم، ۲۲ تقاطع طی هشت سال اخیر احداث‌شده است.

 ۲۲ تقاطع غیرهمسطح در قم احداث‌شده  است

به گزارش قم پرس ; دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان قم که با موضوع کنترل و کاهش تصادفات در دادگستری کل استان برگزار شد، اظهار داشت: در زمینه اقدامات سخت‌افزاری کنترل ترافیک، احداث تقاطع غیرهمسطح به‌ویژه در پنج مسیر اصلی بلوار فردوسی، بلوار جمهوری، بلوار عمار یاسر، بلوار شهید کبیری و بلوار شهید سلیمانی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه۲۲ تقاطع تاکنون احداث‌شده و مابقی در برنامه قم ۱۴۰۳ قرار است احداث شود، افزود: همچنین اقدامات نرم‌افزاری بسیاری نیز در زمینه کنترل ترافیک انجام گرفته است.

شهردار قم به تکمیل پنج محور ترافیکی در شهر قم اشاره و خاطرنشان کرد: تکمیل این محورها و ایجاد ۱۱ شریان اصلی شهر اقدامی ضروری برای بهبود وضعیت ترافیک شهر قم بود.

وی تأکید کرد: در تلاش هستیم تا علاوه بر اینکه زیرساخت‌ها به‌صورت مطلوب فراهم شود، برای هوشمندسازی شهر نیز اقدامات لازم را به انجام برسانیم.

سقائیان‌نژاد افزایش تعداد تقاطع‌های هوشمند و دوربین‌های ترافیکی را راهی برای کاهش تخلفات رانندگی و تصادفات دانست و گفت: برای این منظور بودجه خوبی در شهرداری قم در نظر گرفته‌شده است.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید