کد خبر: 401088
۰
۰
نسخه چاپی

کشف شمش طلای مسروقه 5 میلیاردی در قم

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان از کشف طلای مسروقه 5 میلیاردی در استان خبر داد.

کشف شمش طلای مسروقه 5 میلیاردی در قم

به گزارش قم پرس ; سرهنگ" سید مجتبی اشرفی" در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر سرقت مقادیری زیادی شمش طلا از داخل خودرویی، موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 19 توحید فرماندهی انتظامی شهرستان قم قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد مالباخته با خودروی سواری خود یک نفر مسافر را از یکی از میادین استان سوارکرده و در مسیر مسافر با اعلام اینکه حالش مساعد نیست و درخواست نوشیدنی داشته که مالباخته در همان حوالی برای خرید از خودرو پیاده شده که بلافاصله سارق از فرصت پیش آمده سوء استفاده و یک قطعه شمش طلا را از داشبرد خودروی مالباخته به سرقت برده و از محل متواری می شود.
سرهنگ اشرفی ادامه داد: ماموران با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی و با هماهنگی دستگاه قضائی استان، موفق شدند هویت سارق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.
وی اضافه کرد: برابر اعلام نظرکارشناسان، ارزش ریالی 170 گرم طلای مسروقه ، 5 میلیارد ریال برآورد شده است.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قم بیان داشت: در این رابطه متهم دستگیر و به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.
تمدید مهلت معرفی مشمولان فارغ‌التحصیل تا پایان مهرماه
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان از تمدید مهلت معرفی مشمولان فارغ التحصیل تا پایان مهرماه سال جاری خبر داد.
سرهنگ" محمد جواد میرزایی" در تشریح این خبر اظهار داشت: مهلت معرفی کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل پایه دوازدهم خرداد و شهریور سال ۱۴۰۱ که باید حداکثر تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۲ نسبت به تعیین تکلیف خدمتی خود اقدام کنند، تا پایان مهر ماه ۱۴۰۲ تمدید شد.
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان افزود: این مشمولان در صورت قبولی (با کنکور یا بدون کنکور) در نیم‌سال اول سال تحصیلی (مهرماه ۱۴۰۲) ثبت نام و با احراز شرایط از معافیت تحصیلی بهره مند می‌شوند.
سرهنگ میرزایی ادامه داد: در صورت عدم قبولی یا عدم ادامه تحصیل موظف هستند حداکثر تا پایان مهر ماه ۱۴۰۲ برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام کنند.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید