کد خبر: 401617
۰
۰
نسخه چاپی

پرونده ویژه خیمه درباره مفاتیح‌الجنان و شیخ‌عباس قمی منتشر شد

به گزارش قم پرس، ماهنامه خیمه در بیست‌ودومین سال انتشار، روی جلد شماره ۱۵۹ خود را که به‌تازگی منتشر شده و روی پیشخان آمده، به تصویری از مرحوم شیخ‌عباس قمی، نویسنده کتاب مفاتیح‌الجنان اختصاص داده وبا گفت‌وگوها و یادداشت‌هایی این‌کتاب را مورد بررسی قرار داده است.

از جمله مطالب این پرونده، روایت روزنامه‌نگار مشهدی از خانه‌ای است که مفاتح‌الجنان در آن نوشته شده است. این مطلب با تیتر «حجره شیخ عباس قمی در طرح گسترش حرم!» روایت حسین بیات از تحقیقاتش در این موضوع است.

یادداشتی از آیت‌الله محسن فقیهی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدجعفر طبسی، گفت‌وگو با آیت‌الله حسن عالمی درباره ویژگی‌های وحدت‌آفرین رسول مهر، مصاحبه با ماموستا اقبال بهمنی درباره اهمیت تقریب مذاهب اسلامی، صندلی داغ با مدیر شهر سرود مأوا، درباره پدیده «سرود مداحی»، پرداختن به دلایل کم‌رونقی مساجد کشور با عنوان «بنیاد دین مردم بر باد رفت؟!»، گزارشی از نشست بررسی کارنامه ادبی شاعر آئینی مرحوم سیدحسن حسینی، روایت حسین شرفخانلو از حاج‌ولی نوروزی، بنیان‌گذار چله زیارت عاشورا در خوی، گزارش خبرنگار خیمه از بزرگترین رویداد جهانی حضرت رقیه (س) در زنجان از جمله مهمترین مطالب مندرج در شماره ۱۵۹ ماهنامه خیمه است.

دبیرسرویس: #میثم_عربی

منبع : مهر

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید