کد خبر: 405165
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

داماش به آرامش نیاز دارد/ ۱۲ هفته بدون دریافتی

علی نظر محمدی در گفت وگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: وضعیت روحی تیم داماش در بازی با نفت مسجد سلیمان نسبتاً خوب است و بعد از بازی قبل تلاش شد تا با انجام ارزیابی فنی و تاکتیکی، تیم را برای انجام یک مسابقه نتیجه گرا آماده کنیم.

وی با اشاره به برخی حواشی ایجاد شده در مالکیت باشگاه داماش گیلان افزود: برخی حواشی عملکرد کادر فنی و بازیکنان تیم را تحت شعاع قرار می‌دهد باید تیم را از حواشی دور کرد، این تیم مقتدر و توانمند نیاز به آرامش دارد.

سرمربی تیم داماش گیلان با بیان اینکه بلاتکلیفی در مورد شرایط مالکیتی این تیم در میان بازکنان موج می‌زند، گفت: بازیکنان داماش در کنار این حواشی تمام قد آماده بازی مقابل نفت مسجد سلیمان هستند.

نظرمحمدی با اشاره به حمایت همیشگی هواداران از تیم داماش اضافه کرد: تنها دلخوشی بازیکنان و کادر فنی حضور هواداران در بازی‌های داماش است که همیشه مورد حمایت یار دوازدهم قرار دارند.

وی با تاکید بر لزوم تعیین تکلیف وضعیت مالکیت تیم داماش گیلان افزود: تیم داماش از ابتدای فصل گرفتار چندگانگی در بحث مالکیتی است که به کیفیت بازی ضربه زده است.

سرمربی داماش گیلان با اشاره به اینکه بازیکنان فقط در ابتدای فصل مبلغی را دریافت کرده‌اند، گفت: بازیکنان تیم پس از گذشت ۱۲ هفته از لیگ هیچ‌گونه دریافتی نداشتند که باید مورد توجه قرار گیرد.

نظرمحمدی با بیان اینکه تیم داماش باید از مسائل حاشیه‌ای به دور باشد، اضافه کرد: ایجاد بستری مناسب برای بازیکنان و کادر فنی منتج به بازی خوب و نتیجه می‌شود.

منبع : مهر

دبیرسرویس: #هادی_اسماعیلی

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.