کد خبر: 417199
۰
PNAZAR
نسخه چاپی

اتفاقی که هواداران پرسپولیس را به سمت اوسمار سرازیر کرد

به گزارش قم پرس گئورگی گولسیانی پس از حضور در بازی دوستانه گرجستان مقابل مونته نگرو که با پیروزی سه بر یک گرجی‌ها به اتمام رسید حضور موفق داشت تا روی گل دوم تیمش نیز تأثیرگذار باشد.

مدافع پرسپولیس پس از این دیدار در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عنوان کرد: «حضور در تیم ملی افتخار بزرگی بود. تقریبا در تمام دوران حرفه‌ای منتظر این لحظه بودم. از کسانی که این فرصت فراموش نشدنی را به من دادند متشکرم. از کسانی که هرگز دست از باور به من برنداشتند، متشکرم. از باشگاه و هم تیمی‌هایم که همیشه از من حمایت می‌کردند متشکرم! اکنون، ما باید برای یورو ۲۰۲۴ آماده شویم، این اولین تجربه ما خواهد بود و می‌خواهیم تا جایی که می‌توانیم بیشتر به دست آوریم!»

پس از این پست هم اوسمار ویه را سرمربی سرخپوشان که توانست پرسپولیس را به قهرمانی در لیگ بیست و سوم برساند برای او یادداشت نوشت و عنوان کرد: «تبریک می‌گویم گئو؛ تو لیاقتش را داشتی!»

اتفاقی که هواداران پرسپولیس را به سمت «اوسمار» سرازیر کرد

همین گفت و گو کافی بود تا هواداران پرسپولیس به صفحه گولسیانی هجوم آورده و بارها از اوسمار بخواهند قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند.

این در حالی است که مرد برزیلی مشورت با همسرش را برای تمدید قرارداد با پرسپولیس مطرح کرده است و تا پنجشنبه هفته جاری نیز برای پاسخ به باشگاه زمان خواسته است.

منبع : مهر

دبیرسرویس: #هادی_اسماعیلی

قم پرس منتظر دریافت اخبار و پیام های هموطنان عزیز می باشد.