کد خبر: 417248
۰
۰
نسخه چاپی

۶۰۰۰ واحد صنفی بدون پروانه در قم فعالیت می‌کند

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم گفت: وجود ۶۰۰۰ هزار واحد صنفی بدون پروانه در شهر قم موجب نقص در ساماندهی عوارض صنوف شده است.

۶۰۰۰ واحد صنفی بدون پروانه در قم فعالیت می‌کند

به گزارش قم پرس؛ محمد وحیدنیا در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم که در ساختمان شهید زین‌الدین برگزار شد اظهار کرد: مسئله عوارض صنفی یکی از مشکلات درآمدی شهرداری قم است.

وی با اشاره به وجود ۶ هزار واحد صنفی بدون پروانه در شهر قم که عوارضی پرداخت نمی‌کنند افزود: این موضوع ممکن است موجب معضلات اجتماعی شود.

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم با تأکید بر لزوم ساماندهی عوارض نقل‌وانتقال موتورسیکلت اضافه کرد: مسئله عوارض موتورسیکلت مدنظر دستگاه‌های استانی قرار گیرد.

وحیدنیا خاطرنشان کرد: این موضوع باید در مراکز تعویض پلاک رصد شود چراکه بسیاری از موتورسیکلت تعویض پلاک می‌شوند اما عوارض پرداخت نمی‌کنند.

وی با اشاره به اینکه خودروهایی که بیش از ۵ سال عوارض بدهکار هستند، باید متوقف شوند گفت: در این زمینه به همکاری نیروی انتظامی نیاز داریم.

مدیرکل درآمد شهرداری قم به لزوم پرداخت عوارض ساخت‌وساز نیروی انتظامی اشاره کرد و اظهار داشت: اوراق تسویه از قانون حذف‌شده و دستگاه‌ها تکلیف دارند این را پرداخت کنند.

وحیدنیا افزود: درخواست ما این است که با مرکز مکاتباتی صورت گیرد تا مسئله عوارض ساخت‌وساز نیروی انتظامی در بودجه‌ها پیش‌بینی شود.

دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید